Symboly skutečnosti

... o symbolech skutečnosti ...
... přesný popis symbolů - www.zemeandelu.cz ...

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Marcela Sherin

Symboly skutečnosti

Příspěvek od Marcela Sherin » pát 30. srp 2013 14:50:28

Dobrý den,
věřím, že Symboly skutečnosti, jejichž přehled je zveřejněn na Zemi Andělů, opravdu fungují. Používám je v kombinaci s prosbou o pomoc u archandělů. Dnes se mi však stalo něco zvláštního: má prosba zůstala nevyslyšena. Má dcera ztratila při plavání ze řetízku zlatý medailonek, který dostala od své babičky k narození. I když jsem prosila archanděly o pomoc a používala symboly, nepodařilo se madailonek najít. Znamená to, že musíme být připraveni něco ztratit, abychom nepřišli o něco vzácnějšího? Skrývá se vždy za nějakou podobnou příhodou vzkaz duchovna a kde hledat odpovědi, co nás má ta která situace naučit?
Budu moc ráda, když mi někdo napíše odpovědi :-)
S láskou
Marcela Sherin

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Re: Symboly skutečnosti

Příspěvek od Marketa Selinijana » úte 03. zář 2013 12:54:53

Milá Marcelko Sherin,
ztráta medailonku, který je nám blízký, nám může způsobit v určité fázi rozvoje člověka opravdu velký smutek.

Když bychom se na to podívali z úhlu světelných bytostí, pak závislost nebo jakékoli upnutí k čemukoli, je pro člověka svazující a omezující.
Jsme učeni tomu, abychom se oprostili od materiálních statků nebo od různých věcí, které považujeme na něco, bez čeho nedokážeme žít.
Vzpomínka na takový amulet je mnohdy cennější než amulet samotný. Energeticky je taková blízká věc s námi dál, jako otisk v neviditelné formě. 8-)
Zkrátka tento medailonek splnil svůj účel ve fyzickém světě a protože jej ztratila sama (tzn. nikdo ho vědomě neukradl - což by souviselo s jinými tématy), tak to berme jednoduše: Ke šťastnému životu ho již nepotřebuje. Podle mě to byl i vzkaz andělů. :andel3:

Často se takto děje např. s osobními andělskými symboly Ingrid Auer. Až symbol splní svůj účel, předá energetickou hodnotu, kterou měl dané osobě dát, tak se záhadným způsobem ztratí.

Krásný den a radujme se z maličkostí :mazli:

Marketa Selinijana

Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Symboly skutečnosti - KRYON“