Channeling Ingrid Auer - Vyšší Já

...více channelingů lze najít na www.zemeandelu.cz kategorie channelingy

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marketa Selinijana
Příspěvky: 1402
Registrován: ned 06. zář 2009 21:36:52
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Channeling Ingrid Auer - Vyšší Já

Příspěvek od Marketa Selinijana » sob 11. srp 2012 21:58:32

Channeling Ingrid Auer, 05. 02. 2010
Kdo mi prosím vysvětlí, kdo je Vyšší Já?

Často se ptáte, „co je vlastně VYŠŠÍ JÁ?“
Dovol mi to vysvětlit lidskými slovy. Vaše Vyšší Já – a každý člověk má VYŠŠÍ JÁ – je centrální božské správní středisko, které se nachází ve vás. Tento význam je trochu kostrbatý a trochu „pokulhává“, ale je to božské centrální místo ve vás. Mnoho lidí hledá VYŠŠÍ JÁ vně nebo nad sebou samotným, myslí si, že je tam, kde jsou doma andělé a Nanebevzatí mistři. Ne, VYŠŠÍ JÁ je uvnitř vás. A ačkoli je uvnitř vás, často k němu nemáte žádný přístup. Protože je slabé spojení. Jako u počítače. Jsou-li rozvody slabé, můžete přijímat jen malé množství dat. Když se rozvody rozšíří a zesílí, můžete stahovat i větší data, jak u vás říkáte.
Vaše VYŠŠÍ JÁ vás doprovázelo všemi inkarnacemi, nikdy vás neopustilo. Jen se mu dostávalo málo nebo žádné pozornosti, neboť nikdo nevěděl, že něco takového existuje.

Nezaměňujte své VYŠŠÍ JÁ s anděly strážnými, kteří pracují a jsou k dispozici vám i vašemu VYŠŠÍMU JÁ. VYŠŠÍ JÁ splynulo s vaším jádrem duše, reprezentuje to, co z vás dělá interdimenzionální bytost, jako duši ve vás, v člověku.
Opakovaně zkoušejte navázat kontakt se svým VYŠŠÍM JÁ. Nemusí to být vědomě, jednoduše se zabývejte svými pocity, dávejte najevo, že VYŠŠÍ JÁ chráníte a děláte mu vědomě místo, které mu náleží. Nic více není potřeba. Tento proces rozvoje mohou podpořit meditace s VYŠŠÍM JÁ. Nejsou ale bezpodmínečně nutné.

Když vstoupíte s vašim VYŠŠÍM JÁ do kontaktu, dějí se v morfogenetickém poli této země změny. Je to jako by jste propojili vědění a informace různých počítačů. Vědění není viditelné, ale existuje. Změny, které vaše VYŠŠÍ JÁ v morfogenetickém poli způsobí, také nejsou viditelné a přesto existují. Pozitivní změny na planetě Zemi se zrychlují pozitivními změnami v morfogenetickém poli lidí. Tím přispívá každý člověk a je jedno, jestli žije spirituálním životem vědomě nebo je jen jednoduše „dobrým člověkem“. Tyto informace jsme vám chtěli předat, neboť věci nejsou tak komplikované, jak si myslíte.

*** Poselství andělské skupiny „Eloiah“ a „Akabesh“, zprostředkované Ingrid Auer ***

Překlad Marketa Selinijana pro http://www.zemeandelu.cz
(c) Ingrid Auer, 2010-01-15
Přílohy
hohores selbst I.Auer.jpg
hohores selbst I.Auer.jpg (32.63 KiB) Zobrazeno 4014 x
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Channelingy Ingrid Auer“