HAITI

... silou skupiny můžeme rychleji a efektivněji pomáhat tam, kde je třeba ...

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Anajs
Kontaktovat uživatele:

HAITI

Příspěvek od Anajs » stř 13. led 2010 19:02:21

:angel:
Milá Markétko stanu ee prostředníkem a připojím se ke společřné meditaci dnes večer.20.00-21.00.Jistě spousty světýlek se mnou.
Anajs
:srdce1: :srdce1: :srdce1:

Marie

Re: HAITI

Příspěvek od Marie » stř 13. led 2010 22:59:51

:srdce1: :srdce: Milá světýlka,připojila jsem se ve 20 hod.v rámci mých možností.Nic jsem neviděla,bylo mi horko po těle a posíláním zlatožlutého světla do zpustošené Haiti mi začaly samy od sebe kanout slzy z očí.Po "vychladnutí" na těle a když přestaly slzy kanout,jsem poděkovala Budhovi a uzemnila se.Snad jsem aspoň svojí trošičkou poslaného světýlka,pomohla.Marie. :jupi1: :angel:

Anajs
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anajs » čtv 14. led 2010 11:27:36

:mazli: Milá Markétko,Marie a světýlka!

Meditaci jsem začala ve 20.00 hod. a nechávala se nést zlatým světlem.Šlo to zpočátku ztěžka,ale pak nás bylo víc, cítila jsem Vás a šlo to lépe. Měla jsem tentokrát veliký tlak do zátylku,pozdě hlavy a silně se to stahovalo do třetího oka.Brnění,žár, atd.
Chvílemi jsem byla vtahována do prostoru.Bylo to jako šedivý nejdřív,pak zlatý písek nebo krupice a v něm zářilo světýlko. :srdce5:
:ok2: Ke konci jsem se do to tak ponořila, že asi Markétko,když jsi nás uzemňovala,jsem si začala uvědomovat realitu.Uzemnění mi šlo do prstů do nohou a palcem ven,síla.
Jestli jsi to nebyla Ty,tak někdo to musel udělat.Koukla jsem na hodiny a bylo skoro 9.15.hod.
A ještě jedna věc se mi stala,z obrázku na mne svítily,blikaly oči Budhy,když jsem děkovala.
Hodně lásky a porozumnění všem!
:laska8: Anajs

Sherin

Příspěvek od Sherin » čtv 14. led 2010 11:52:20

Hola, hej, světýlka. Včera to bylo dobré, ale asi bysme neměli zůstávat jen u jednoho dne.. Ještě je tam všechny čeká hodně bolesti, starostí a smutku. Tak kdy se do toho pustíme zasejc? L :duha:

Martina

Příspěvek od Martina » pát 15. led 2010 13:34:22

Ahoj světýlka :srdce5:
připojuji se k vám,
13.1.v těch 9,15 taky cítila, že mi ruce naráz hodně ochladly, myslela jsem si, že je to tím, že se odpojujete..
protože jsem přišla později, pokračovala jsem do 22 a zase se teplo a brnění rozejelo,

jako určitě spousta z Vás jsem opakovala posílání i 14.1. a kromě Země a lidí jsem posílala energii i zvířatům, rostlinám a 4 základním živlům

i dnes budu "na příjmu" ve stejnou dobu,
Markétko, máme k tomu svolení??? Posílala jsem Ti k tomu mejlíka.
- Ptala jsem se před meditací a nic mi nenaznačilo, že by nebylo povoleno,
zkoušela jsem osmičku na odstřižení utrpení od Haity a šlo to jakoby samo, dobře s archandělem Michaelem.
Těším se na Vás všechny :mazli:
Martina

Anajs
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anajs » úte 16. úno 2010 10:54:06

:laska2:
Milá světýlka!
Včerejší meditace pro mne byla zvlášní.Nejprve jsem měla tu moji každodenní,najednou jsem viděla jak jsem čištěna.Viděla jsem jak z mé hlavy vycházejí černé šnmouhy.Poté jsem byla ozařována zlatými paprsky.
Večer před meditací, asi okolo půl deváté mne silně začlo pískat v uších.Byla jsem upozorněna na meditaci, na kterou jsem málem zapomněla. :kyti:
Léčila jsem růžovým světlem,najednou se obrysy Haiti rozzářily v paprscích,bylo to světlo co jsem dostala odpoledne.
Bylo to úžasné. :kyti5:
Přeju Vám všem hodně světla a pomoci světelných bytostí.
Anajs :smile3:

Odpovědět

Zpět na „Společná světelná práce, práce pro Lady Gaia“