Léčení Lady Gaia - 1.9.2011 20:00 - 21:00

... silou skupiny můžeme rychleji a efektivněji pomáhat tam, kde je třeba ...

Moderátor: Myroel

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Léčení Lady Gaia - 1.9.2011 20:00 - 21:00

Příspěvek od Marketa Selinijana » stř 31. srp 2011 13:16:52

Milá světýlka,

ráda bych Vás pozvala na společnou meditaci na podporu Lady Gaia. Opět jí krapet ulehčíme a podpoříme ji ve vzestupu. :mazli:

Meditace se koná: 1.9.2011 – ve 20:00 – 21:00 (kdykoli se v této době můžete připojit)
Kde: z pohodlí Vašeho domova

Jak můžete pomoci?
:kyti: V prvé řadě se uveďte, pokud možno, do svého vnitřního středu.
:kyti: Poté požádejte o spojení s frekvencí vaší duše (znáte-li jméno svého původu, můžete použít konkrétní frekvenci ;-)
:kyti: Nechte svým tělem i aurou tuto frekvenci procházet
:kyti: Požádejte, aby frekvence vycházela skrze spodní čakry vašeho těla a skrze chodidla do Lady Gaia
:kyti: K Lady Gaia je pak skrze Vás přiváděna frekvence vyšších vibrací světla a zcela určitým způsobem Lady Gaia harmonizuje. Přesně podle toho, jaké máte schopnosti, i když o nich třeba ještě vědomě nevíte. :srdce:
:kyti: Během přenosu vnímejte své vjemy, obrazy, pocity
:kyti: Po skončení přenosu se od své frekvence neodpojujte, jste na ni napojeni stále, jen poděkujte a ukončete přenos sepnutím rukou před srdcem tzv. modlící pozice.

Je to jednoduchý a velmi účinný způsob, jak Lady Gaia ulehčit tíhu nižších energií a pomoci jí pro následující období. Díky vědomému přenosu těchto energií také mírníte čistící procesy Lady Gaia, které lidstvo nepřijímá zrovna "s radostí".

Velké díky všem.

Selinijana :vila1:

Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

princezna

Re: Léčení Lady Gaia - 1.9.2011 20:00 - 21:00

Příspěvek od princezna » stř 31. srp 2011 14:51:29

už se moc těším fabienna :motyl:

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marketa Selinijana » čtv 01. zář 2011 21:16:57

Milá světýlka,

děkuji všem zúčastněným za pomoc. Bylo to velmi prospěšné. :ju:

Stručně popíšu průběh mé meditace:

Nejprve mnou proudila vlna energie Metatrona a Shakti, která se asi po 5ti minutách přeměnila na energii anděla milosti Don´Adas, který obdaroval milostí i mně, což mě velmi potěšilo. Bylo mi ukázáno, jak pramen zlatého světla proudí do srdce Lady Gaia a odtud po energetických drahách Země do jiných částí světa.
Don´Adas působil ke konci společně s Chamuelem a to, tam, kde po milosti vznikla prázdná místa z uvolněných energií, ty Chamuel naplnil láskou. Byl to silný proud staro-růžového světla. :srdce6:
V druhé části meditace vystřídal energii Ježíš a Země dostávala kapky vykoupení. Kdy v poslední fázi přišla ke slovu i Marie Magdalena, která jakoby spojila mne se 3mi účastníky svým srdcem a vzniklo velké srdce, ze kterého vytryskl vodopád světla a to poté opět dopadalo na Zemi. Byl to krásný světelný vodotrysk ženské energie sytě červené barvy. Z tohoto vodopádu světla vypadl prsten, který spadnul někam do oceánu. Co prsten znamená momentálně přesně nevím, ale jistě mi to bude v pravý čas sděleno. :angel2:

Milá světýlka, těším se, že se i vy podělíte se svými zážitky. :bitka:
Všichni meditující byli součástí skupiny a energie jste mohli zesíleně cítit. :ok3:

Krásný večer všem.

Marketa Selinijana

Obrázek

Roman Sharas

Příspěvek od Roman Sharas » čtv 01. zář 2011 21:55:52

Ahojda :motyl:

Já jsem zpočátku pociťoval "jen" obrovskou vlnu horka a vnímal jak mi energie protéká celým tělem.

Viděl jsem Zemi jak se v jejím středu rozněcuje koule světla, ktrerá se neustále zvětšovala až z ní bylo obrovské světlo zářící ve středu Lady Gaie. Pak z tohoto Světla pomalu vyšlehávaly proudy dalšího Světla které proudily přes Zemi z jejího středu a napojovaly se na lidi žijící na Zemi. Uvnitř těchto lidí se rozněcovala ta samá koule, jež zářila ve středu Země a projasňovala jejich duše. Postupně se tak prozářila každá oblast, ve které žijí lidé. A když jsem potom viděl výraz v očích těch lidí tak jsem začal brečet jak želva :mazli: Nádherný klid, mír, láska...jen radost, štestí, pokora, požehnání.. z Lady Gaia se stal Ráj na Zemi...No prostě nádhera :mazli: :srdce5:

Sharas :motyl:

Samiera

Příspěvek od Samiera » pát 02. zář 2011 8:49:13

Milá světýlka.
Pro mě bylo toto léčení velmi silným zážitkem. Bylo krásně cítit, jak je síla skupiny mocná :laska4: .
Ze začátku jsem cítila energie svých duchovních rodičů Chamuela a Sherin a potom mnou začala proudit Frekvence Andělů. Poprosila jsem bytosti světla, aby přivedly na zemi ty energie, které nejvíce potřebuje a bylo velmi zvláštní sledovat tok těchto energií v mém těle. Připadalo mi, že energie nešla najednou, ale jakoby jedna po podruhé. Cítila jsem velké teplo a velmi silný tlak na hlavě, dosahující až přes ramena. Někdy byl tlak zvrchu, jindy jakoby ze stran hlavy, některá energie mnou vibrovala, jiná rozhýbala do různých směrů - bylo toho mnoho, mnoho věmů a pocitů.
Viděla jsem Lady Gaia a já stála vedle ní. Najednou se mi jakoby otevřel hrudník - nevím, jak to mám popsat. Byl to velmi silný tlak pro mě na čtvrté čakře zasahující přes celé plíce a velmi intentivní pocit, jako by se mi mělo tělo roztrhnout/rozevřít. Bylo to jakoby někdo oddělával něco velmi zašlé, protože to šlo zezačátku těžko a chvíli mi to bylo až nepříjemné. Ale opravdu jen chviličku a potom ze mě vytryskl obrovitánský proud růžového (jak psala Selinijana - starorůžová - to je přesný popis) světla a ten obalil celou Zemi. Bylo to nádherné a takové dojemné :mazli:
Potom se energie v mém těle opět zmenila a já vnímala, jako by šly z mých dlaní (možná ze mě samotné) modré provazy (vypadaly jako blesky) a něco jsem dělala v oblacích. Snad něco spojovala, svazovala, opravovala...nevím přesně, nebylo to moc vidět.
Potom jsem vyletěla do těch míst, kde jsem předtím pracovala a dívala se na svět zvrchu. A najednou se na Zemi začaly tvořit takové modré víry (opět takové modro průhledné v barvě blesků). Vypadaly trochu jako čistící hurikány. Akorát jsem nedokázala přesně rozpoznat, zda něco vtahovaly dovnitř a nebo z nich něco vycházelo ven.
Potom opět jakoby střh a já vnímala snad každou bytost na planetě. Cítila jsem, že k nim vnitřně rozmlouvám (srdcem) a něco se jim dělo uvnitř těla. S myšlením, nebo spíše s cítěním, vnímáním... :srdce1:

Jde to velmi špatně popisovat, protože jsem to zažila poprvé a nemám s tím ještě takové zkušenosti a vlastně ani nevím, co se to vlastně událo, co to vše znamenalo. Něco se dělo víc pocitově, někde jsem spíše vnímala obrazy. Bylo to velmi rozdílné podle toho, která energie právě proudila.
Ke konci léčení jsem se dostala do takového toho stavu, kdy už nic nevidíte, jen jakoby usínáte, ale nespíte (nebo že by chvilku ano?) a pak jsem najednou procitla a cítila, že léčení je u konce. Poděkovala jsem tedy a šla se napít a bylo přesně pět minut po deváté. Tak jsem si tak říkala, jestli bylo tak moc cítit, že léčení bylo do devíti a mnoho lidí v tu dobu končilo svoji práci...

Velké An' Anasha všem za vaši práci a pomoc :amen: už teď se těším na 15.9. opět na naše společné léčení
S láskou Samiera :srdce:
Jen silný je ten, kdo v nitru svém plamen lásky zapálen má [Kryon]

Elias

Příspěvek od Elias » pát 02. zář 2011 19:15:25

Zdravím všechny :mir:
Tak já také přispěji svojí trošičkou do mlýna :coje" .
Z prvu jsem se nechal prostoupit svojí frekvencí Quadril 5, kterou jsem poté začal posílat Lady Gaia. Energie frekvence se zprvu rozprostřela po celé Lady Gaia a poté se ukotvila jen na jednom kontinentu(tím kontinentem byla Afrika). A z Afriky mě to už nikam jinam nepustilo(akorát při přenosu mi přišlo,jako-by Afrika při vzestupu měla být první na řadě, "ale to může být jen můj pocit ").
No a to je asi tak vše. :ok3:
Elias :hi:

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marketa Selinijana » ned 04. zář 2011 10:54:11

Samiera píše:... potom ze mě vytryskl obrovitánský proud růžového (jak psal Sharas - starorůžová - to je přesný popis) světla a ten obalil celou Zemi. Bylo to nádherné a takové dojemné :mazli: ...
Milá Samiero,
An´Anasha za příspěvek.
"Starorůžová, která skrze tebe vycházela byla Marie Magdalena, ke které máš velmi blízko a s jejíž energií brzy začneš pracovat, protože tě sama osloví, až přijde čas. Marii Magdalenu jsi často v inkarnacích doprovázela a někdy byl i jeden z tvých aspektů její součástí a proto i její energie v sobě uchované máš. Najdi je a pomoz světu díky nim ukázat pravou tvář, to i součástí práce Andělů je"... Marie Magdalena

... tuhle zprávu Ti Magdalena chtěla předat. Věřím, že jí budeš rozumět.
...součástí práce "Andělů" znamená součástí týmů "Zlatých andělů" .... kterým na Zemi jsi a ke který patříš :srdce1:

Krásnou slunečnou neděli. :andel3:

Selinijana

Obrázek

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marketa Selinijana » ned 04. zář 2011 10:59:18

Světlušák píše:... vnímal jak mi energie protéká celým tělem. ...
Milý Sharasi,

" velkou část práce jsi pracoval s Archandělem Gabrielem, který pomáhal nejen Zemi, ale i Tobě najít a rozstívit to, co jsi. Protože jsi ji se dotknul toho, kým jsi, ale tuto touhu necháváš postupně mizet ze svých vzpomínek a tímto jsi se k ní opět vrátil. Gabriel Ti pomohl znovu zažehnout tvou pochodeň světla a pomohl ji zažehávat i těm připraveným na Lady Gaia. An´Anasha za Tvou práci. .... Gabriel"

... zpráva pro Tebe od Gabriela

Měj krásný slunečný den. :smile3:

Selinijana

Obrázek

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marketa Selinijana » ned 04. zář 2011 11:04:40

Elias píše:... ukotvila jen na jednom kontinentu(tím kontinentem byla Afrika). A z Afriky mě to už nikam jinam nepustilo(akorát při přenosu mi přišlo,jako-by Afrika při vzestupu měla být první na řadě
Milý Eliasi,

"Afrika je kontinentem, kde vládne ještě silná slupka karmického zatížení. Afrika se bude po vzestupu očišťovat a stane se po vzestupu jedním z nejvyhledávanějších kontinentů právě pro svou energetickou hodnotu a poklady, které skrývá. Afriku její vzestup čeká a jednou se stane centem Lady Gaia ... "Kryon"

Přeji Ti krásný letní den. :duha:

Selinijana

Obrázek

Ivana Fabijenna

Příspěvek od Ivana Fabijenna » ned 04. zář 2011 15:48:17

Zdravím všechny,
moje meditace začala tak, že jsem uviděla útes u moře, na kterém seděl racek. Pak jsem uviděla oheň, znovu racka a pak hromadu spadaného listí pod stromy. To bylo vše. Přišlo mi líto, že nevidím žádné další obrazy, ale pak mi došlo, že nejde o můj "vnitřní biograf", ale o léčení Země. Soustředila jsem se na svůj sloup světla a na Lady Gaiu a byla šťastná.
Pak jsem najednou před sebou viděla Selinijanu. Seděly jsme v místnosti ještě s jinými lidmi v kruhu. Všude byla tma, ale každý člověk byl trošičku osvícený, jakoby před sebou měl zapálenou malou svíčku. Několik lidí zvedlo oči a já je podle jejich očí poznala. Tiše jsme seděli a slabá záře před námi sílila. Postupně začala žhnout, až mě pálily tváře, byla to láva nebo magma. Měla jsem pocit, že sedíme kolem zemského jádra a ohraničujeme ho. Pak se najednou prostor mezi námi změnil, byla tam průzračná voda, házela na nás odlesky. Pak se na krajích začala měnit ve sníh, který jiskřil a rozprostíral se do nedozírné dálky. Dostala jsem velikou radost, chtělo se mi tančit. Pak jsem najednou byla nad nějakou severskou krajinou, nebyly tam stromy jen hodně vysoká tráva a kusy skal. Pak se začaly objevovat stromy a pak celé lesy. Letěla jsem nad zemí jako vítr, který rozhání mraky, které cloní slunci. Kudy jsem prolétla, tam se krajina obalovala teplým světlem a zářila. Cítila jsem radost svou i radost Země. Bylo mi veliké horko, chtěla jsem přestat, ale nešlo to. Popoháněla mě ta radost.
Pak jsem byla zpátky (asi s vámi) v té místnosti. Seděli jsme opět v kruhu a uprostřed stály tři nebo čtyři světelné bytosti. Byly krásné. Přistupovaly ke každému, kdo seděl v kruhu, a něco mu dělaly. Neviděla jsem to přesně, měla jsem pocit, jako by každého pohladily a daly mu něco na hlavu. Trvalo to dlouho, vše bylo pomalé a slavnostní. Pak přišla jedna bytost i ke mě, pohladila mě a dala mi na hlavu věneček. Pak jsem se octla na chvíli někde v nějakém prostoru, který nebyl a přece jsem ho vnímala. Byla tam naprostá tma a měkkost. A ještě jsem vnímala něco, ale to nedovedu vůbec identifikovat, protože je to mimo mé životní zkušenosti.
Pak jsem si celým povrchem těla uvědomila hlínu. Jako by mě někdo zakopal do země, ta mě ale nedusila a netísnila. Jen se mě dotýkala, byla vlhká, příjemná, živá. Moc se mi to líbilo. A pak jsem uviděla hvězdy. Byly studené a vzdálené. Zajímavé bylo, že jsem si to uvědomovala hmatem svého těla i čichem. Cítila jsem v nose ten chlad a tu dálku. A cítila jsem to i na své kůži.
Pak mě vyrušil Nirijas, s kterým jsme meditovali společně. Už skončil a plížil se z místnosti. Chtěla jsem se vrátit, ale uviděla jsem opět Selinijanu. Stála v místnosti před svou židlí, byla hodně soustředěná a dělala ve vzduchu nějaká znamení. Tak moje léčení Země skončilo.
Děkuji, Markétko, že jsi nad námi bděla. A vám všem za setkání v místnosti Fabijenna

Odpovědět

Zpět na „Společná světelná práce, práce pro Lady Gaia“