Meditace pro Lady Gaiu - 15.9.2011 - 20:00

... silou skupiny můžeme rychleji a efektivněji pomáhat tam, kde je třeba ...

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Meditace pro Lady Gaiu - 15.9.2011 - 20:00

Příspěvek od Marketa Selinijana » stř 14. zář 2011 13:32:50

Milá světýlka,

ráda bych Vás pozvala na společnou meditaci na podporu Lady Gaia. Opět jí krapet ulehčíme a podpoříme ji ve vzestupu. :mazli:

Meditace se koná: ve čtvrtek 15.9.2011 – ve 20:00 – 21:00 (kdykoli se v této době můžete připojit)
Kde: z pohodlí Vašeho domova

Jak můžete pomoci?
:kyti: V prvé řadě se uveďte, pokud možno, do svého vnitřního středu.
:kyti: Poté požádejte o spojení s frekvencí vaší duše (znáte-li jméno svého původu, můžete použít konkrétní frekvenci ;-)
:kyti: Nechte svým tělem i aurou tuto frekvenci procházet
:kyti: Požádejte, aby frekvence vycházela skrze spodní čakry vašeho těla a skrze chodidla do Lady Gaia
:kyti: K Lady Gaia je pak skrze Vás přiváděna frekvence vyšších vibrací světla a zcela určitým způsobem Lady Gaia harmonizuje. Přesně podle toho, jaké máte schopnosti, i když o nich třeba ještě vědomě nevíte. :srdce:
:kyti: Během přenosu vnímejte své vjemy, obrazy, pocity
:kyti: Po skončení přenosu se od své frekvence neodpojujte, jste na ni napojeni stále, jen poděkujte a ukončete přenos sepnutím rukou před srdcem tzv. modlící pozice.

Je to jednoduchý a velmi účinný způsob, jak Lady Gaia ulehčit tíhu nižších energií a pomoci jí pro následující období. Díky vědomému přenosu těchto energií také mírníte čistící procesy Lady Gaia, které lidstvo nepřijímá zrovna "s radostí".

Velké díky všem.
Termín další meditace je 1.10.2011

Selinijana :vila1:
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Fabijenna

Re: Meditace pro Lady Gaiu - 15.9.2011 - 20:00

Příspěvek od Fabijenna » stř 14. zář 2011 17:53:23

Pripajame sa aj my na Cypre :mazli:

Jiřina Solvana

Příspěvek od Jiřina Solvana » čtv 15. zář 2011 23:20:28

Dobrý večer :vila2:
Tato meditace byla zvláštní -napojila jsem se na svoji andělskou frekvenci vnímala jsem jak se mnou procházi,
posilala jsem lásku Lady Gaiu a čekala na obrazy ,hlasy a pak se to stalo
někdo ke mě promluvil,,Co tvé dary,které jsi dostala jak s nimi naložíš".
A já si vzpoměla na léčivý náhrdelník a usazenej drahokam,který plápolá
jako pochodeń a je součastí mého Já.Pak na moje přání,které jsme si mohli přát,je
lečit a uzdravovat vše živé.
Potom uvědomění si jsem radostí brečela. :jup:
Pak jsem se ocitla v Africe zase u pramenů ,kde jsme tančili a vlnili se s vodou
a Lady Gaiu nám řikala,že ještě nepřišel ten správný čas,aby se stala změna a naplnily se řeky a studny.
Ješte se mnou byli mý rodiče Myriel a Merlin,a také ke konci meditace Melek Metatrom.

Krásnou dobrou noc vám všem přeje Jiřina Solvana :amen:

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marketa Selinijana » pát 16. zář 2011 9:41:35

Milá Solvano, :jupi:

"Své dary, které jsi obdržela obsahují speciální vibrace vodních elementů, dokáží měnit vědomí elementu vody na vědomí lásky. Nešetři nimi, používej je v každé vhodné příležitosti a povstane kousek magie, kterou jsi s sebou na Zemi přinesla.
Merlin"

.... vědomí elementu vody je myšleno to, že voda nemá vždy vědomí lásky - zvláště voda znečišťěná atd. Vodě znovu navracíš sílu a ta pak znovu může působit v různých koutech světa. An´Anasha za tuto velikou práci! :amen: Selinijana

Obrázek

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marketa Selinijana » pát 16. zář 2011 9:43:48

Jiřina Solvana píše:... Lady Gaia nám řikala,že ještě nepřišel ten správný čas,aby se stala změna a naplnily se řeky a studny.
...
Ano, tento čas ještě nepřišel, čas Afriky teprve přijde ...

Obrázek

Sherinka

Příspěvek od Sherinka » pát 16. zář 2011 11:57:50

Všem přeji krásný den :mazli:

léčení Lady Gaia bylo v pocitech podobné jako minule. Cítila jsem opravdu velké teplo, silné vibrace a celým léčením mě provázela opravdu velká radost a štěstí.
Viděla jsem Lady Gaiu a její úsměv, když jsme pomáhali- moc pěkný pohled, až mě to dojalo ke slzám štěstí :p:
Avšak po chvilce kdy Lady Gaia byla obalena růžovou energií jsem viděla něco, co si moc nedokážu vysvětlit a původně jsem to sem ani nechtěla psát :ops:
Nevím, kdo mi pomáhal (užívala jsem si ty energie a nepřemýšlela na tím), ale v jednu chvíli jakoby skrze mě byl ukotvován nějaký "symbol" podobný srdci a kolem něj byla spirála zlatá- ta měla dva konce a každý jako by vedl k jednomu pólu- jenže ty póly byly jinde :coje". No a jak se to celé propojilo,vycházelo ze středu a z toho symbolu růžovozlaté světlo až k těmto "pólům" a to dál se napojilo na mřížku lásky. A potom se to růžovozleté světlo rozšiřovalo dál a dál....
Ještě jsem viděla, jak bytosti světla a lásky pomáhali nám všem a jak Lady Gaiu jakoby hladili... nevím jak to popsat. Zážitek to byl ale krásný - Lady Gaia má opravdu nádherný úsměv :srdce1: Ten mě pohladil na celé duši :motyl:

Všem přeji krásný slunečný podzimní den a nádherný víkend :kyticky:

S láskou Sherina :srdce7:
Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité je očím neviditelné.

Samiera

Příspěvek od Samiera » pát 16. zář 2011 13:22:17

Na včerejší léčení jsem myslela celý den, ale potom se toho večer tolik dělo...a najednou bylo třičtvrtě na devět. Tak jsem se ještě rychle usadila a napojila se na vibrace Frekvence Andělů. Připadalo mi, že vše šlo najednou mnohem rychleji než minule a já hned padla do víru energie, která mnou protékala.
To co jsem viděla bylo dost podobné minulému léčení. Opět jsem viděla ty modré víry, které jakoby běhaly po Zemi. Celé jsem to sledovala z pozice mezi nebem a zemí. V jednu chvílí ode mě vyšlehly jasně modré paprsky. Něco jako blesky, které mířily do nebe (stejně jako minule jsem měla výhled zakrytý, nebo zamlžený, rozmazaný, takže jsem neviděla, co přesně se nad mraky děje). A potom jsem začala létet od země k mrakům a zpět, jako bych tkala nějakou pavučinu či co... a potom jsem usnula. Ale vím, že má práce měla smysl... (i když ještě přesně nevím jaký :coje" )

Vždy po léčení Lady Gaia se ve mně rozhostí takový zvláštní vnitřní klid, lehkost a radost. Takové krásné splynutí... :duha:

An' Anasha všem za vaši pomoc
Samiera :srdce:
Jen silný je ten, kdo v nitru svém plamen lásky zapálen má [Kryon]

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marketa Selinijana » pát 16. zář 2011 14:19:32

Sherinka píše:... v jednu chvíli jakoby skrze mě byl ukotvován nějaký "symbol" podobný srdci a kolem něj byla spirála zlatá- ta měla dva konce a každý jako by vedl k jednomu pólu- jenže ty póly byly jinde :coje". ...

"Sherino,
ty jako průvodkyně svými léčivými paprsky doprovázíš nejen sebe a lidi kolem, ale i Lady Gaiu. I ona má tu čest být tebou provázena směrem ke skutečnosti. Symboly, které z skze Tebe proudily a kterých bylo mnohem víc, souvisely s napojováním na mřížku lásky a staly se jakými si vodiči energie, kdy mřížka lásky vysílá své energie lásky po těchto vláknech zpět k Zemi. Čeká vás ještě mnoho energetické práce, aby se tato energie navracená na Zemi ze mřížky lásky, rozšířila a zaplnila celou Zemi. Každý krok, který však nyní činíte je velikým krokem pro celé lidstvo. A za to všem zúčastněným patří veliký dík. To byla Lady Gaia, vaše průvodkyně." :duha:

Obrázek

SonaMyriel

Příspěvek od SonaMyriel » sob 17. zář 2011 22:55:05

Milá světýlka,

tato meditace byla velmi příjemná. Ve svém domově mě přijali Nirijas a Fabijenna, bylo to fajn setkání, po náročném dnu, stihli jsme si popovídat, najíst se, i připravit na meditaci. Již to byl pro mě zážitek :srdce8: děkuji.
Měla jsem několik obrazů, viděla jsem nejdříve spoustu delfínů, jeden mě jakoby doprovázel někam dolů pod hladinu, ale nepamatuji si více :coje" V dalším obraze jsme byly okolo planety a byli spojeni a Gaia byla celá v růžovém obalu :srdce6: V dalším obraze jsme stavěli světelné sloupy :srdce5: Silným zážitkem pro mě bylo, když jsem viděla své 3dcery, Sárinku a později i moji mamku v kruhu se mnou :laska2: a to bylo takové osvobozující příjemné :mazli: Ke konci meditace jsem byla s tím delfínem, no krása

An´Anasha Myriel

Ivana Fabijenna

Příspěvek od Ivana Fabijenna » ned 18. zář 2011 15:12:04

Pěkný den všem,
tato meditace byla pro mne velmi osobní. Hodně se mi do ní promítaly události z posledních dnů. I když někdy si tak říkám, zda se mi všední den promítá do meditace nebo meditace do všedního dne.
Nejdřív jsem letěla na svém drakovi nad krajinou. Zase tam rostla vysoká tráva, byly tam skály. Tato krajina se mi objevuje v meditacích často. Tentokrát byla celá v šeru, jako by bylo před úsvitem. Překvapovalo mě ticho, vůbec jsem neslyšela mávání křídel mého draka, nic. Pak jsem najednou na zemi uviděla krásnou holčičku s dlouhými vlasy. Octla jsem se u ní a poznala Imoggen (v den meditace mě zaujalo její povídání o Elohimu na fóru). Usmívala se na mě a ukazovala mi místo, kde byly vysoké sloupy a mosty. Nevěděla jsem, jestli můžu vstoupit, tak mě vzala za ruku a začala mě provádět velkolepou stavbou, která snad neměla začátku ani konce . Bylo to krásné. Byly jsme tam spolu, ale zároveň jsme stály na travnatém břehu a dívaly se dolů do prostoru, kde byl ten svět. A pak jsem si uvědomila, že to není břeh, ale okraj Imoggenina oka. Že vidím stavby Elohimu v jejích očích. A napadlo mě, že možná všechny děti mají v očích jiné světy.
Pak jsem uviděla krásnou ženu, napadlo mě, že je to musí být Marie. Dělala ve vzduchu rukama nějaké pohyby, pak poklekla a u jejích nohou ležela kýčovitá porcelánová socha Ježíše Krista. Nechápala jsem, co to je. A pak jsem uviděla výjev z nějakého náboženského filmu, jak jde Ježíš s křížem a lidé ho bičují. Udělalo se mi zle a chtěla jsem se tohoto obrazu zbavit. Uvědomila jsem si, že jsem si svého otce s těmito událostmi nikdy nespojovala a že nechci ani teď. Chtěla jsem myslet na něco krásného a uviděla jsem zase Imoggen a několik dalších dětí, byly šťastné. Ale bohužel se mi přes tento obraz stále promítal ten předchozí (před týdnem jsem byla na výstavě obrazů české avantgardy, kde byla jedna místnost věnována obrazům s tématy ukřižování a utrpení, jen jsem se dívala do podlahy a místností prošla, přesto se mi udělalo zle).
Zkusila jsem změnit polohu, lehla jsem si. Chvíli se nic nedělo a pak jsem měla pocit, jako by ze mě vylétly k obloze dvě holubice. Něco ve mě prasklo a ulevilo se mi. A najednou jsem slyšela zvuky, slyžela jsem, jak holubice mávají křídly. Uviděla jsem před sebou zase Marii, byla neuvěřitelně krásná. A pak se mi rozložilo tělo. Rozpadla jsem se na jednotlivé atomy, ale měla jsem své vědomí. Pociťovala jsem nekonečný klid a mír. A pak jsem měla pocit, jako by některé atomy Marie prostoupily mými. Pak jsem před sebou uviděla nějakou holčičku, ta se změnila v zlatou kouli a ta pak ve zlaté vejce. To vejce bylo velké a leželo ve mě (Nirijas si myslí, že to byla moje duše) a já v jednotlivých atomech byla kolem něho.
Do toho jsem ještě měla občas humorné vložky, kdy jsem např. najednou viděla sama sebe, jak zuřivě poskakuji po nějakém lesním palouku, v ruce jsem měla růžovou gymnastickou stuhu a zrychleně jsem s ní mávala kolem sebe.
Děkuji všem, hlavně Marii a krásné holčičce Imoggen (promiň Imoggen, jestli jsi už slečna) Ivana Fabijenna

Odpovědět

Zpět na „Společná světelná práce, práce pro Lady Gaia“