Léčení Lady Gaia - 1.10.2011 20:00 - 21:00

... silou skupiny můžeme rychleji a efektivněji pomáhat tam, kde je třeba ...

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Léčení Lady Gaia - 1.10.2011 20:00 - 21:00

Příspěvek od Marketa Selinijana » pát 30. zář 2011 9:48:59

Milá světýlka,

ráda bych Vás pozvala na společnou meditaci na podporu Lady Gaia. Opět jí krapet ulehčíme a podpoříme ji ve vzestupu. :mazli:

Meditace se koná: 1.10.2011 – ve 20:00 – 21:00 (kdykoli se v této době můžete připojit)
Kde: z pohodlí Vašeho domova

Jak můžete pomoci?
:kyti: V prvé řadě se uveďte, pokud možno, do svého vnitřního středu.
:kyti: Poté požádejte o spojení s frekvencí vaší duše (znáte-li jméno svého původu, můžete použít konkrétní frekvenci ;-) )
:kyti: Nechte svým tělem i aurou tuto frekvenci procházet
:kyti: Požádejte, aby frekvence vycházela skrze spodní čakry vašeho těla a skrze chodidla do Lady Gaia
:kyti: K Lady Gaia je pak skrze Vás přiváděna frekvence vyšších vibrací světla a zcela určitým způsobem Lady Gaia harmonizuje. Přesně podle toho, jaké máte schopnosti, i když o nich třeba ještě vědomě nevíte. :srdce:
:kyti: Během přenosu vnímejte své vjemy, obrazy, pocity
:kyti: Po skončení přenosu se od své frekvence neodpojujte, jste na ni napojeni stále, jen poděkujte a ukončete přenos sepnutím rukou před srdcem tzv. modlící pozice.

:srdce1: Samozřejmě můžete pomoci jakýmkoli pro Vás vhodným způsobem, způsob uvedený výše je jen jedním z návodů. :ok3:

Je to jednoduchý a velmi účinný způsob, jak Lady Gaia ulehčit tíhu nižších energií a pomoci jí pro následující období. Díky vědomému přenosu těchto energií také mírníte čistící procesy Lady Gaia, které lidstvo nepřijímá zrovna "s radostí".

Velké díky všem.

Selinijana :vila1:
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Petr Amba

Re: Léčení Lady Gaia - 1.10.2011 20:00 - 21:00

Příspěvek od Petr Amba » sob 01. říj 2011 21:07:55

An'Anasha všechna světýlka, :srdce5:

máme radost ze společné práce pro Lady Gaia, kterou jsme před chvílí dokončili. Léčili jsme okolí vlastního domova, řeky, srdce Lady Gaia, tajgu. Byly spatřeny holubičky a mnoho archandělů jmenovitě Chamuel a anděl Sandalphon. Ze Země byl sejmut plášť šedi díky všem, kdo se léčení účastnili. Každé světýlko vysílalo svůj barevný paprsek :duha: a společně jsme šeď rozpustili.

Mávají Petr Amba, Lenka Myriel, Lenka Lina' Norella, Luděk Noris' Edjanas :jupi1:

SonaMyriel

Příspěvek od SonaMyriel » ned 02. říj 2011 20:13:36

:kyticky: Milá světýlka, na meditaci jsem se tolik těšila, no ale opět jsem usnula :a: už jsem přemýšlela, že příště nesmím býti sama. :coje"
Krásné dny Myriel

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marketa Selinijana » ned 02. říj 2011 20:34:30

Milá světýlka,

děkuji všem za účast. Já se tentokráte neúčastnila, protože jsem se účastnila jedné krásné svatební akce. Přesto jsem si na vás vzpomněla a vyslala alespoň krátkou myšlenku. :laska8:

Věřím, že jste si užili nádherný slunečný víkend. :smile2:

Selinijana
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Roman Sharas

Příspěvek od Roman Sharas » ned 02. říj 2011 23:05:26

Ahojky. :srdce5:

Můj prožitek z meditace byl podobný tomu, co píše Petr Amba.

Po napojení se na frekvenci původu jsem se vřelým objetím přivítal s mými duchovními rodiči. :mazli: Potom jsem vyslal myšlenku, že chci, aby světelné bytosti přinášeli z El´Shaddai ty energie jež zrovna Lady Gaia potřebuje...Viděl jsme Zemi a kolem ní spoustu bytostí jak ji léčí. AA Chamuela si pamatuju taky. Jeho energie byla hodně silná. Potom si pamatuju nějakého šamana. :mir:
Pamatuju si taky delfíny, sousty andělů a zástupy bytostí světla. Byla to úžasná společná práce.
Pak ke me nekdo přistoupil a objal mne :mazli: to byla taková nádhera...Potom přišli mí duchovní rodiče a chytili mne za ruce a ja se ocitl před křišťálovým městem uprostřed moře...a víc si nepamatuju protože jsem jakoby napůl usnul...Přesně v devět mnou něco jakoby zatřáslo a já byl zpátky...a když jsem se podíval na hodiny, bylo přesně 21:00..

Sharas :srdce5:

Shanti ´ Adjana

Příspěvek od Shanti ´ Adjana » pát 07. říj 2011 12:38:53

Ahoj světýlka,

o léčení Lady Gaia 1.10. jsme bohužel, bez přístupu k netu, nevěděli, ale byli jsme s manželem na hoře Medvědín ve Špindlerově Mlýně.
Odtud dohlédnete opravdu hoooodně daleko po naší nádherné zemi.
Oba jsem tedy poslali vibrace našich jmen Matce "kam až oko dohlédne" :let:
Bylo to tak příjemné! Krásná práce :kyticky:

Odpovědět

Zpět na „Společná světelná práce, práce pro Lady Gaia“