Léčení Lady Gaia - 15.10.2011 - 20:00 - 21:00

... silou skupiny můžeme rychleji a efektivněji pomáhat tam, kde je třeba ...

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Léčení Lady Gaia - 15.10.2011 - 20:00 - 21:00

Příspěvek od Marketa Selinijana » sob 08. říj 2011 15:57:59

Milá světýlka,

ráda bych Vás pozvala na společnou meditaci na podporu Lady Gaia. Opět jí krapet ulehčíme a podpoříme ji ve vzestupu. :mazli:
Tato práce se stává čím dál důležitější a díky tomu, že po různě po světě pracují skupinky lidí se vzestup urychluje a je pro všechny o mnoho příjemnější než by mohl být. An´Anasha za Vaši důležitou podporu a otevřené srdce. :srdce7:

V posledních dnech jsem často hovořila s Lady Gaiou a bytostmi přírody. Nebylo to ani tak cíleně, jen jsem poslouchala, co mi chtějí sdělit. Zaznívala slova podpory, kdy nám všechny bytosti drží "palce" a podporují nás tak moc, jak mohou. Vyprávěli, jak někdy stojí zcela blízko našich obličejů a sdělují nám poselství v těsné blízkosti (face to face) a po nějaké době intenzivního monologu se zase stahují zpět, protože jejich slova neslyšíme. Kdy nám dávají znamení, což však za znamení a šťastné náhody nepovažujeme a také jak kolem sebe slyší neustále hluk a naříkání nitra našich duší. Občas se mi to opravdu těžce poslouchalo a jednou mě příběh bytosti třešně, Ágnes, dokonce rozplakal. Říkala jsem si, jak je vlastně dobře, že jsem člověkem a nevidím to z té druhé strany. Jaké to pro ně musí být - nekonečná opakovaná podpora a třebas bez výsledku. "idea"
Ze všech těch rozhovorů zaznívala však důležitá slova, která Vám chci nyní sdělit. "Že všichni, kteří nám pomáhají (bytosti přírody, Lady Gaia, elementární bytosti, andělé, Mistři, ....) - všichni nás podporují i přes to, že jejich pomoc /podporu opakovaně odmítáme nebo nevidíme, protože znamením zkrátka v daný okamžik nedokážeme porozumět. Že je jedno, kolikrát je odmítneme a oni opět přijdou a opět se snaží pomoci a to vše nezištně a s láskou. A že nám pomáhají i v situacích, které jsou pro nás beznadějné, kdy zuříme nebo jsme na sebe zlí, nebo kdy máme deprese. Kdy už nevíme kudy dál nebo se před duchovním světem uzavřeme. Zkrátka jsou tady pro nás pořád v dobrém, i ve zlém, v radosti i ve zklamáních. Že jim nezáleží na tom, co bylo, ale co s námi bude. Ovšem, že pořád záleží pouze na nás, jestli jejich pomoc a podporu přijmeme :andel3: Jejich největším přáním je, abychom dovolili to, že chceme pomoci sami sobě"
Selinijana

Ale zpět k meditaci: :jup:
Meditace se koná: 15.10.2011, sobota – ve 20:00 – 21:00 (kdykoli se v této době můžete připojit)
Kde: z pohodlí Vašeho domova

Jak můžete pomoci?
:kyti: V prvé řadě se uveďte, pokud možno, do svého vnitřního středu.
:kyti: Poté požádejte o spojení s frekvencí vaší duše (znáte-li jméno svého původu, můžete použít konkrétní frekvenci ;-) )
:kyti: Nechte svým tělem i aurou tuto frekvenci procházet
:kyti: Požádejte, aby frekvence vycházela skrze spodní čakry vašeho těla a skrze chodidla do Lady Gaia
:kyti: K Lady Gaia je pak skrze Vás přiváděna frekvence vyšších vibrací světla a zcela určitým způsobem Lady Gaia harmonizuje. Přesně podle toho, jaké máte schopnosti, i když o nich třeba ještě vědomě nevíte. :srdce:
:kyti: Během přenosu vnímejte své vjemy, obrazy, pocity
:kyti: Po skončení přenosu se od své frekvence neodpojujte, jste na ni napojeni stále, jen poděkujte a ukončete přenos sepnutím rukou před srdcem tzv. modlící pozice.

:srdce1: Samozřejmě můžete pomoci jakýmkoli pro Vás vhodným způsobem, způsob uvedený výše je jen jedním z návodů. :ok3:

Popsaný způsob je jednoduchý a velmi účinný a pomáhá Lady Gaie ulehčit tíhu nižších energií a pomoci jí pro následující období. Díky vědomému přenosu těchto energií také mírníte čistící procesy Lady Gaia, které lidstvo nepřijímá zrovna "s radostí".

Velké díky všem.

Selinijana :vila1:
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Roman Sharas

Re: Léčení Lady Gaia - 15.10.2011 - 20:00 - 21:00

Příspěvek od Roman Sharas » sob 15. říj 2011 21:36:40

Ahoj :srdce5:

Chci sem honem honem napsat své zážitky z dnešního léčení LG, než to zapomenu :mir:

Chvíli před osmou jsem přijel ze školy, takže jsem myslel, že u meditace musím zákonitě usnout, ale neusnul :ok1:
Ještě před meditací jsem si vytáhl mistrovskou kartu, s tím, že mne tento mistr bude při meditaci doprovázet. Vytáhl jsem si Haniela a ještě Michaela, zapálil svíčku a meditace mohla začít. Po spojení s frekvencí původu jsem viděl LG a kolem ní spoustu růžového světla, které bylo i kolem mě a viděl jsem též onen Hanielův symbol. Na okrajích tohoto růžového světla bylo světlo tmavě modré ( že by Michael? :-): )
Potom jsem měl pocit otevírání mého srdce a já uviděl skupinu lidí- indiánů v Americe, jež byli v kruhu a byli taktéž v meditaci. A mezi nimi a mnou došlo ke spojení srdcí :srdce1: To samé se potom ještě událo i na jiných místech na Zemi. Viděl jsem skupinu lidí v Indonésii (snad Bali), domorodé australance a pak, což mě dost zasáhlo (začal jsem plakat) to byli delfíni. Apak se nic nedělo :coje" :ok:

Až potom v druhé polovině meditace jsem se se všemi těmito skupinami doslova propojil a mám pocit že ony se propojily mezi sebou a ne v tu chvíli napadali slova jako jednota srdcí, Světlo jež vše léčí, síla skupiny. Světlo, jež v našich srdích září i srdce Lady Gaia prozáří. Světlo jež lásku přinese a z Lady Gaia planeta Světla stane se ( nebo tak nějak). :laska4:
Potom se ty skupiny bytostí podílely na léčení a uzdravování svého domova, své krajiny kde žijí. Viděl jsem Ameriku za pozdního odpoledne, všude bylo plno zvířat, nádherné řeky plné ryb. V indonésii krásné tyrkysové moře, exotičtí ptáci, v austrálii byli plameňáci (ted nevím, zda tam žijí :grin: ) a delfíni léčili oceány zkrátka všude bylo Světlo života. :motyl:
Pak mi najednou "vylítla" ruka nahoru a já ji dal do pozice sochy Svobody a až po chvilce jsem si uvědomil, že v ní držím pochodeň a v druhé ruce jsem držel kouli světla, z níž právě do těchto oblastí vyšlehávaly plameny Světla ..a u tohoto jsem se rozbrečel jak malé dítě :srdce5:
Pak jsme si všichni společně poděkovali..já slovy An´Anasha a oni svým vlastním způsobem, ale navzájem jsme si rozumněli ( špatně se to vysvětluje) No a já věděl že je konec...bylo 20:59 :mim:

I teď mám pocit, že to co se dělo, bylo v reálném čase s reálnými skupinami bytostí, a že všichni, kdo takhle podporujeme LG ve vzestupu jsme spojení. Že ikdyž nás dělí tisíce kilometrů, rozdílná řeč , jiné podnebné pásmo, tak všichni jsme v lásce jednotní a můžeme se spolu ( v lásce a světle) spojit :duha:

Roman Sharas :kyti5:

Samiera

Příspěvek od Samiera » ned 16. říj 2011 10:12:38

Milý Sharas - jak ráda čtu tvé vyprávění z meditací. Je to krása a celou dobu co jsem to četla mně silněji bušilo srdce a lehce mrazilo.

Také se podělím o včerejší zážitek z meditace. Po napojení na Frekvenci Andělů a o poprosení bytostí světla, aby přenesly skrze mě potřebné energie, mi vyšlehl ze srdce růžový paprsek světla, který oalil celou Lady Gaia. Jako by ji držely ohromné růžové ruce, které ze mě vycházely. Potom se ten proud světla rozdělil - ten hlavní středový pořád ozařoval LG a vedlejší paprsky jakoby směřovali někam do vesmíru. Po chvíli jsem uviděla skupinu lidí, kteří se spojují a pracují na léčení....a pak najednou...jakoby se země zatřásla, něco se uvolnilo a ze země vytryskl sloup světla, energie, sopka.....nevím jak to pojmenovat. Vypadalo to, že se něco uvolnilo a odešlo, něco co se již delší dobu dralo na povrch mohlo konečně odejít. Byl to velmi silný pocit.
A pak najednou začaly vyrůstat z různých míst na zemi schody do nebe. Těžko se to popisuje, ale opravdu to byly shcodiště, různě velká, různých zaoblených tvarů, ale většinou blá, nebo taková jak skleněná.
Potom jsme se dostala do hlubšího stavu meditace (ale vím že jsem nespala, celou dobu léčení jsem cítila, jak se pohybuju v proudu energie která mnou prochází). A potom jsem v jednu chvíli cítila velmi silný tlak na spáncích a třetím oku.
Viděla jsem jako veliká nádherná zářící bytost. Stála jsem v bílo stříbrných šatech nad Lady Gaia, která byla v tu chvíli velmi malinká (nebo žeby ve velké dálce :coje" ) a já nad ní kreslila nějaké symboly rukama. Měla jsem uvnitř sebe velmi zvláštně krásný pocit, protože jsem někde uvnitř sebe přesně věděla co dělám a co v tu chvíli bude následovat za symbol (že to nebylo jen pozorování se v meditaci, bylo to velmi reálné). A najednou se předemnou objevilo velmi silné růžové zářící světlo, z kterého vyzařovala taková láska a klid (až mi to vhánělo slzy dojetí do očí) a zavalila mě vlna velmi silné energie, která projela celým mým tělem. A slyšela jsem "Samierko, Samiera - jsi nádherná zářící bytost, An' Anasha". I já jsem slovy An' Anasha poděkovala za pomoc a podporu. Sepla jsem ruce a věděla, že je konec léčení. Bylo za pět minut devět.

Ještě hodnou chvíli po meditaci jsem pořád cítila ten krásný silný a hřejivý pocit na své srdeční čakře .
An' Anasha všem za vaši pomoc
Soňa Samiera :srdce1:
Jen silný je ten, kdo v nitru svém plamen lásky zapálen má [Kryon]

Jana Fabijenna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana Fabijenna » pon 17. říj 2011 21:52:37

Ahoj, :ahoj:
pro mne je také velkým zážitkem číst Vaše příspěvky, je skvělé jak věci vidíte a cítíte, a to se Vám to pak píše :grin: .
Já bych se také moc ráda podělila, ale těžko se popisuje průběh, bez vidění :-): Cítila jsem silnou energii, která mnou prochází a já měla pocit, že spolu s tímto proudem energie lítám po planetě. Jen občas jsem měla takové trošku popsatelné vhledy, kdy jsem měla pocit, že jsem někde hluboko pod mořem, byla tam úplná tma a najednou jsem viděla v dálce prosvítat u dna zářivé světlo, jako světelná koule, okolo se vířil písek, a měla jsem pocit, že se tam rodí něco velkého. Možná se jednalo o to samé co se pak uvolnilo, jak viděla Sam. :coje"
Další záblesky, které si vybavuju, že jsme s tátou Ježíšem umisťovali do věží nějakých katedrál, jakési energetické zářiče, které nyní vyzařují daleko široko kristovu energii. V každém případě to ale byly zážitky příjemné a už se těším na další společné léčení.
S láskou
Jana Fabijenna :srdce6:

Imoggen

Příspěvek od Imoggen » pon 17. říj 2011 22:02:01

Ahoj světýlka, :ahoj:
meditace se moc povedla. :ok3:
Pro mě to byli dost silné energie.
Celé tělo jako by se třáslo a nohy mi silně vibrovali .
Bylo to opravdu úžasné , ale celou meditaci jsem nevydržela .
Protože vibrování bylo tak silné až nepříjemné a musela jsem odejít.
Ale přesto si myslím že to matičce zemi moc pomohlo a pro mne to byl taky zážitek. :mazli:

hezký večer :wink:
Imoggen

SonaMyriel

Příspěvek od SonaMyriel » pon 17. říj 2011 22:22:00

Ach, milá světýlky, krásně popisujete meditaci :mazli: víte co, ano, já opět usnula, přípravy byly, seděla jsem, napojila jsem se na Frekvenci andělů, a ráno v 7.30h jsem se probudila :coje" :grin: :a:
až se tomu musím smát Myriel

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marketa Selinijana » úte 18. říj 2011 9:28:13

Samiera píše:... A pak najednou začaly vyrůstat z různých míst na zemi schody do nebe. Těžko se to popisuje, ale opravdu to byly shcodiště, různě velká, různých zaoblených tvarů, ale většinou blá, nebo taková jak skleněná.
Milá Světýlka, milá Sam, :jup:

díky za krásné příspěvky a ušlechtilé činy. :amen3:
Ta schodiště, co jsi viděla Sam, jsou obrazně řečeno schody, kudy k nám budou sestupovat světelné bytosti - první z nich se po nich projdou 11.11.2011. Jééé, jaké dobré datum, že? Všichni se máme na co těšit.
Zde je vidět, jak vše souvisí se vším a třeba věci, které se nám zdají nevýznamné jsou za nějaký čas velmi významné a stěžějní.
Skupina posílajících je velmi silná ačkoli nemá desítky členů a přesto vykonává nesmírně velikou práci. :mazli: A každý z vás je přínosem a důležitý. :ok3:
Myslím, že nám Kryon k těmto krokům něco sdělí i na pátečním semináři. :angel2:

U mne byly k vidění jen vodotrysky světla, které se připravují na příliv vlny energie 11.11.2011. Zcela určitě jste tato místa i vy pojmula do svého energetického léčení.
01.11.2011 bude naše meditace jistě pokračovat v tomto tématu a dobíjení těchto míst, aby se pak v listopadu mohla aktivovat.

A Tobě Imoggen patří speciální dík za Tvou práci. Protože děti přináší zvláštní, jedinečnou energii a mnohdy daleko silnější než je energie dospělých. I proto Ti to nebylo příjemné, nejsi na příliv tak silné energie zvyklá. U Tebe jistě stačí čas, který Ti bude příjemný. Sama nejlíp víš, kdy skončit a to je tak správné. :amen:

An´Anasha všem :laska5:
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Ivana Fabijenna

Příspěvek od Ivana Fabijenna » úte 18. říj 2011 9:31:31

Dobrý den,
na společné meditace se vždy velice těším, dělají mi dobře a doufám, že i já dělám dobře Zemi. Tentokrát jsem se stala malým dítětem, ještě jsem asi neměla žádné "názory a postoje", svět jsem přijímala přímo. Střídaly se mi dva děje, v jednom jsem byla se svým otcem Ježíšem a ve druhém se svým drakem.
V tom prvním jsem šla s Ježíšem na vysoký kopec. Ten byl strmý a dlouhý, ale otec mě vzal za ruku a já necítila žádnou námahu ze stoupání. Pak jsme vyšli na vrchol, tam jsme si sedli vedle sebe a jen se tiše dívali na zemi pod námi. Na zemi se neustále střídaly den a noc a my byli u toho.
Pak přilétl můj drak, nasedla jsem na něho a létali jsme kolem země. Po chvíli mě vysadil na nějaké louce u řeky, kde na mě zase čekal Ježíš. Šli jsme spolu k vodnímu korytu, kde mezi vodou a travnatým břehem byl široký pruh oblázků. Když jsem je uviděla, úplně jsem zalapala po dechu, jak byly krásné. Najednou jsem viděla, jak každý ten oblázek je neuvěřitelně nádherný. Začala jsem se zalykat úžasem, radostí a štěstím. Dostala jsem se do stavu, kdy jsem nemyslela, jen jsem byla. Svět byl tak úžasný, zajímavý a krásný. Podívala jsem se na otce, který mě sledoval, a uviděla jsem, jak se směje. Bylo to neuvěřitelně krásné, vidět Ježíše se smát.
Pak mě Ježíš vzal ještě na několik míst, byli jsme v jehličnatém lese, na čerstvě zoraném poli, na nějakém písku ... Když jsme šli, držel mě za ruku. A mě překvapovalo, že necítím žádnou námahu a že se mi jde lehce i po normálně těžko schůdných terénech. Když jsme někam došli, jen jsme si tam sedli a tiše seděli. Někdy jsem se o něho opřela. Přítomnost otce a krása navštívených míst mě naplňovaly obrovskou radostí a láskou.
Po každém prožitku s Ježíšem vždy přiletěl můj dráček a létal se mnou kolem Země. Já měla zdvižené ruce a své štěstí a lásku posílala Zemi. Cítila jsem, že to, co mi dává, můžu dát zase já jí. Jednou se mnou létal dráček i v podzemí v nějakých velikých jeskyních. Jedna z nich byla ozářena modrým krásným světlem, dělo se tam něco významného, ale nerozuměla jsem tomu.
Děkuji Ivana Fabijenna

Odpovědět

Zpět na „Společná světelná práce, práce pro Lady Gaia“