Etika léčitele

... silou skupiny můžeme rychleji a efektivněji pomáhat tam, kde je třeba ...

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Uživatelský avatar
Shanti ´ Adjana
Příspěvky: 173
Registrován: stř 30. zář 2009 12:51:39

Etika léčitele

Příspěvek od Shanti ´ Adjana » pon 06. úno 2012 0:06:21

Zdravím vás milá světla,

v poslední době jsem se setkala s několika příběhy, při kterých mě až mrazilo. Bohužel z té negativní stránky.
Přestože toto téma zaznělo na několika seminářích Selinijany i zde na fóru, dovolte mi zopakovat pravidla, která by měl dodržovat každý člověk, o to více léčitel, či osoba, která používá Reiki nebo jiné léčivé systémy.

- Reiki a jiné léčivé energie posíláme POUZE A JEN na vyžádání (nelze ovlivňovat podvědomou ani vědomou vůli jiných osob, a to ani příbuzných). Energie v tu chvíli ani neproudí skutečně tam kam má nebo kde je jí třeba. Nezapomínejte, že pro léčení dítěte, musíte (nemohu se v tuto chvíli vyhnout takovému slovu) mít souhlas alespoň jednoho z rodičů. Dítě je myšleno do 18 let věku, ale je nutné zvážit, kdy už si řekne samo jestli poléčit chce nebo ne.
- Pokud nemáme čas na pravidelnou očistu sebe, neměli bychom očišťovat auru další osoby = nízké energie se na nás v tu chvíli uchytí a pak máme co dělat s jejich odstraněním (nehledě na to, že dané osobě odstraníme ducha jen na chvíli)
- V případě, že pomůžeme nějakému člověku ať už s uzdravením, s navedením na cestu světla a podobně, správným pocitem je čistá radost a pokora před nádherou našich schopností. Pokud máte pocit že je daná změna vaší zásluhou, je to EGO. Tedy je nejlepší vrátit se k sobě samému a odstranit ho.
- Za vše co se děje v našem životě neseme odpovědnost jen MY sami. Dovolíme jiným "rozhodit" nás a pak na ně rádi svalujeme vinu. Je to vlastně to nejjednodušší co umíme. To , že nám někdo vadí je opět jen známka naší nevyrovnanosti. Navíc tato osoba se nezmění, když k ní stále vysíláme ty stejné pocity a myšlenky.
- Vyhýbáme se soudům, pomluvám a vymýšlení nepravdivých příběhů

:srdce4: z výše uvedeného je jasné, že jedna z nejdůležitějších prací je práce na nás samotných abychom mohli předávat světlo, lásku a léčení dále
Světýlka, naše práce je o lásce. Jsme prostředníky nových a krásných energií pro další lidi, bytosti a Lady Gaiu. Ale i pro nás platí jasná pravidla.
Je to práce jako každá jiná, proto pracujme pilně a čestně.

Tip: pokud máme negativní myšlenky ať už o naší práci, životu, jiných osobách - můžeme vdechovat krystal Atrana, Ena, Mo´Hara, případně tyto krystaly do myšlenek posílat; Ego: lze udělat kruh z karet Ingrid Auer na trvalé snížení ega na 4% a do našeho ega také posílat symboly skutečnosti.

Mějte krásný večer a přeji všem mír v srdci
Shanti´Adjana

Uživatelský avatar
Marketa Selinijana
Příspěvky: 1402
Registrován: ned 06. zář 2009 21:36:52
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Etika léčitele

Příspěvek od Marketa Selinijana » pon 06. úno 2012 22:17:48

Milá Shanti´Adjanko,

děkuji za skvělý příspěvek. Tohle by si měl každý člověk pracující s energií často opakovat, dokud se to nestane jeho součástí a těmito věcmi žije.
Zatím lze jen z povzdálí sledovat činy, které zneuctívají práci těch, kteří vše dělají s otevřeným srdcem a čistě. Nic se v tom dělat momentálně dělat nedá. A média a nejen ony, tyto případy milují :let: Proto se doslýcháme zpravidla o těch špatných věcech a ne o těch dobrých, které koná stále více lidí a kterých neustále přibývá. 8-)
Každý si tvoří svůj život sám a pokud se člověk např. vyhýbá zodpovědnosti za práci a pracuje bez souhlasu, seč mnohdy v dobré vůli, i k tomuto dostane lekci.
Otázka je, zda zpětně pochopí, že jeho životní lekce pramení z toho, že kdysi odpovědný nebyl. :ok: A pak následuje kolotoč různých zkoušek k tématu, než se člověk onu odpovědnost naučí. Je to velmi složité téma, velmi dobře však lze takovým věcem předejít uvážlivým chováním. Ale to by tu nesmělo být EGO - náš přítel i nepřítel. :srdce7: - více o egu je na foru popsáno ve speciální kategorii. :ok3:
Vše se nyní vrací velmi rychle. Dobré dobrým ...

Přeji všem hodně vytrvalosti a odvahy na cestě za světlem, které se skrývá uvnitř nás. :srdce5:

Marketa Selinijana
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Uživatelský avatar
Myroel
Příspěvky: 136
Registrován: pon 07. zář 2009 19:43:47

Re: Etika léčitele

Příspěvek od Myroel » stř 08. úno 2012 0:06:20

Milá Shantinko,

krásně jsi to napsala. Opakování matka moudrosti :jo: a je lepší určité základní věci opakovat a připomínat :jo:
je super, že jsi tu zopakovala to co by měl každý světlonoš vědět a dle toho žít a pracovat. Moc hezké. An´Anasha. S láskou objímám :mazli: . Myroel

Odpovědět

Zpět na „Společná světelná práce, práce pro Lady Gaia“