Vědomé početí, porod a těhotenství

... pro rodiče, kteří mají kouzelné dítě doma, i pro ty, co s dětmi pracují, dotazy, zkušenosti ...

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Vědomé početí, porod a těhotenství

Příspěvek od Marketa Selinijana » sob 23. bře 2013 12:01:53

Vědomé početí, porod a těhotenství dětí v Nové době :mimi:
channeling Lady Nada

"Já jsem Lady Nada a hovořím k Tobě jako matka, nebo i já mám ve vesmíru děti společně s Ježíšem. Jsme rodina tak jako je mnoho z vás rodina na Zemi.

V nadcházející době se toho mnoho vaší planetě změní a k tomu patří i těhotenství a porod. Jakmile si znovu uvědomíte svou tvořivou sílu, může probíhat početí a těhotenství o mnoho vědoměji.

Nebudou se už rodit „takzvané“ nechtěné děti, poněvadž to bude probíhat stále více záměrně, po dohodě s aktuální duší. Již před početím toho budete o duši, která k vám přijde, mnoho vědět, což usnadní výchovu. Znáte již schopnosti a atributy svých dětí a můžete jim tak lépe pomoci žít jejich vlastními Božskými vlastnostmi.

Víte, jaká skvělá úloha to je počít dítě a vést ho k jeho Božským vlastnostem? Je to překrásné, neexistují tu žádné hranice. Jednoduše si představte, jaké by to na Zemi bylo, když by nebyly žádné omezení vztahující se k rozvoji.

Vše by bylo možné. Každé povolání, i když by bylo exotičtější, by bylo možné a vy by jste směli jednoduše jen následovat to, co vám vaše dítě ukazuje. A to podporovat. A jak to vypadá s vámi? Jaké schopnosti, atributy jste ve svém dětství zapomněli nebo potlačili?

Přišel čas je znovu vyzvednout, neboť je na čase těmito atributy a schopnostmi znovu žít.
Ve skutečnosti pro sebe můžete volně manifestovat vše, co si přejete.

Vaše děti, které k vám přichází v současné době, si toho jsou vědomé a už se nenechají do starého schématu vtlačit. Chtějí se rozhodovat svobodně a žít svými schopnostmi. Nesou v sobě mnoho vědění. Zacházejte s nimi opatrně a nenuťte je do schémat, která jsou dávno překonaná. Nechejte jim prostor pro rozhodnutí podle jejich přestav. Nechejte jim svobodnou volbu být tím, kým ve skutečnosti jsou. Neboť právě proto na Zemi přišly. Pozorujte je při hraní, kdy vám ukazují, jaké schopnosti v sobě zejména nesou. Nechejte je vyrůstat v jejich vlastních strukturách. Vykonají zázrak a přinesou na Zemi mnoho světla a radosti.

I vám samotným pomůžou, aby jste se rozpínali ve svém světle a znovu důvěřovali, říkali a byli tím, kým ve skutečnosti jste. :amen:

Žijte znovu svým srdcem a důvěřujte kráčet cestou svého srdce, kterou vám vaše děti ukazují. :srdce1:

Miluji vás a jsem s vámi vždy, když mě zavoláte.
Lady Nada"

Ukázka z channelingu knihy: Děti Nové doby: Poselství pro Děti nové doby, jejich rodiče, prarodiče, učitelky a učitele.
Autorka: Mieke Sen'Winja Visscher
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Shanti ´ Adjana

Re: Vědomé početí, porod a těhotenství

Příspěvek od Shanti ´ Adjana » sob 23. bře 2013 23:11:59

Selinko dá se tato kniha pořídit i v čj? nemůžu ji bohužel najít:-(

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marketa Selinijana » ned 24. bře 2013 9:07:10

Milá Shanti´Adjanko,

kniha se bohužel nedá pořídit v ČR, je pouze v němčině. Vím však, že je pro Tvou práci velmi důležitá a tak se budu snažit zprostředkovat ještě nějaké informace, které je z knihy možné zveřejnit. :mazli:

Krásný den
Selinijana
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Shanti ´ Adjana

Příspěvek od Shanti ´ Adjana » pon 25. bře 2013 17:56:37

Velké An´Anasha :mazli: už se moc těším na další informace

Odpovědět

Zpět na „Děti nové doby - indigové, křišťálové, duhové ...“