Arantia esence

Aura esence Posvátná voda

Image
Objem:
50 ml - vydrží cca 4-6 měsíců při pravidelném používání
Cena :
690 Kč (29 Euro)
Použití:
Použití pouze do aury, ne k vnitřnímu užití

Aura esence Posvátná voda

energetizovala Lady Gaia
  • práce s vodou tvých buněk
  • transformace chybných kódů a vzorců ve vodě tvého těla
  • práce s nižšími čakrami těla
  • čištění buněčné paměti
  • navození vnitřní harmonie a klidu
  • propojení posvátné vody skutečnosti s tvým energetickým systémem
  • prohloubení spojení s elementem vody a jeho bytostmi
  • vyladění prvku vody v těle jako příprava těla na stravování pránou
  • Esence vhodná i pro zvířata, rostliny, kameny, přírodu obecně.

Použití esence s energetickým zážitkem: „Zklidni své nitro a poté nad sebe několikrát stříkni zvolenou aura esenci. Vnímej energetické změny ve svém těle i v auře. Vnímej svůj vnitřní hlas nebo obrazy, které k tobě přichází. Vše je individuální a při každém použití esence jedinečné. Aura esencí je také možné harmonizovat prostor."

Ukázka z channelingu Lady Gaia k esenci Posvátná voda: "Posvátná voda Země povstává a proniká vším, co je spojeno s elementem vody. S pomocí pracovníků světla se v roce 2012 podařilo Posvátnou vodu Země reaktivovat a přivést ji hlavními tepnami na povrch planety. To způsobilo silnou vlnu energie, kdy se střetla energie z nitra Země s energií přicházející z vesmíru, aby spolu navzájem v jednotě splynuly. Od té doby se energie začíná šířit světem a opět navazuje komunikaci s vodou v těle člověka i s vodou v tělech rostlin, zvířat a jiných bytostí. Spolu s touto vodou se šíří silná transformační síla a nikdo na planetě z tohoto procesu není vynechán. Pokud je člověk v jednotě sám se sebou, energie posvátné vody si sama nachází cestu a vše probíhá automaticky. Tento proces je tedy zcela automatický u divokých rostlin, stromů a u volně žijících zvířat. Pro duše, které jsou nějakým způsobem ve svém bytí omezené, je i příjem této energie individuálně omezen. ...... "

Důležitá poznámka: Aura esence Arantia slouží výhradně k harmonizaci aury a čaker. Pracují v jemnohmotné sféře. Nejsou léčivým prostředkem ani nenahrazují lékařské nebo psychoterapeutické ošetření, a proto za ně nemohou být považována. 

Objednávka

Please type your first name.
Please type your last name.
Please type your adress.
Please type your ZIP code.
Please type your Post.
Neplatný vstup
Please type your phone.
Invalid email address.
Please select product.
Please type quantity.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup