Arantia esence

Aura esence Kosmický střed

Image
Objem:
50 ml - vydrží cca 4-6 měsíců při pravidelném používání
Cena :
690 Kč (29 Euro)
Použití:
Použití pouze do aury, ne k vnitřnímu užití

Aura esence Kosmický střed

Energetizoval Ashtar Sheran
  • návrat do hlubokého nitra všeho, co kolem nás existuje
  • podpora při nalezení středu svého života
  • jak nahoře tak dole znamená být v jednotě sám se sebou
  • vyrovnání mužské a ženské energie v těle i v osobnosti
  • hluboký vnitřní klid a mír
  • ukončení vnitřních bojů
  • vyrovnání a stabilizace vesmírných a pozemských energií v těle
  • podpora procesu sjednocené čakry
  • zlepšení cílené soustředěnosti

Poznámka: Jednotou v nás podporujeme ty, kteří v jednotě nejsou, aby si na jednotu rozvzpomněli. Týká se nejen lidí, ale i zvířat, rostlin, minerálů, všeho, co je zasaženo dualitou včetně nízkovibračních jemnohmotných bytostí atd.

Použití esence s energetickým zážitkem: „Zklidni své nitro a poté nad sebe několikrát stříkni zvolenou aura esenci. Vnímej energetické změny ve svém těle i v auře. Vnímej svůj vnitřní hlas nebo obrazy, které k Tobě přichází. Vše je individuální a při každém použití esence jedinečné. Aura esencí je také možné harmonizovat prostor." ...

Ukázka z channelingu Ashtara Sherana k esenci Kosmický střed: "Vše, co se nachází kolem tebe, ty i tvé nitro je součástí jednoho velikého celku, který se v energii skutečnosti nachází ve své jednotě, ve svém středu. Nazývám to kosmickým středem a je mi ctí vysvětlit, co se za tímto pojmem skrývá. Představ si jednu velkou kouli, ve které je menší koule a ještě menší koule a všechny menší a menší koule jsou ve středu své větší koule a tudíž ve středu jednoho velikého celku. Jako bys ve vícerozměrné realitě kružítkem nakreslil vedle sebe tisíce větších a menších kruhů s jedním jediným středem. Ty a tvá přítomnost na Zemi je jednou takovou kružnicí a tudíž koulí a okolo tebe se nachází koule tvého okolí, kolem ní další a další tisíce těchto koulí. Uvnitř tebe se rovněž nachází koule, která souvisí s tvým vnitřním vesmírem, koule tvé buňky jako zástupce všech buněk tvého těla, koule mikrokosmu tvého Já. ...... "

Důležitá poznámka: Aura esence Arantia slouží výhradně k harmonizaci aury a čaker. Pracují v jemnohmotné sféře. Nejsou léčivým prostředkem ani nenahrazují lékařské nebo psychoterapeutické ošetření, a proto za ně nemohou být považována. 

Objednávka

Please type your first name.
Please type your last name.
Please type your adress.
Please type your ZIP code.
Please type your Post.
Neplatný vstup
Please type your phone.
Invalid email address.
Please select product.
Please type quantity.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup