Arantia esence

Aura esence Posvátný prostor

Image
Objem:
50 ml - vydrží cca 4-6 měsíců při pravidelném používání
Cena :
690 Kč (29 Euro)
Použití:
Použití pouze do aury, ne k vnitřnímu užití

Aura esence - Posvátný prostor

energetizoval Archanděl Michael & mistr magie Ugali
 • esence určená k čištění prostoru
 • čistí prostor od nízkých energií (negativní emoce, disharmonii energií)
 • čistí předměty, kameny, vodu, silová místa (získávají zpět svou prapůvodní sílu)
 • uvolňuje prokletí nebo magii, která je k prostoru připoutaná
 • odstraňuje paranormální jevy, pokud souvisí s nízkými energiemi duality
 • odstraňuje závislosti v prostoru, zbytky po neharmonických vztazích
 • uvízlé, připoutané duše a entity odvádí do světla nebo tam, kam patří
 • čistí hloubkově včetně stěn prostoru
 • naplňuje prostor láskou, lehkostí a radostí
 • projasňuje prostor vibrací skutečnosti 999
 • připravuje prostor na meditaci, čistí ho po terapii, po jednání …

Použití esence s energetickým zážitkem: „Zklidni své nitro a poté rozstříkni esenci do každého z rohů místnosti a do středu. V případě, že pracuješ na očistě předmětu, rozstříkni esenci nad předmět. V případě, že pracuješ v přírodě, rozstříkni esenci volně do prostoru do čtyř stran. Tvá intuice tě povede. Svým vnitřním zrakem můžeš vnímat energetické změny, které se v prostoru, u předmětu atd. začínají dít. Souvisí-li něco, co je čištěno v prostoru s nějakým tvým vzorem nebo otiskem ve tvé auře, čistí se tato záležitost i u tebe a to jemným způsobem tak, jak jsi připraven tuto změnu přijmout.

Ukázka z channelingu Michaela a Ugaliho k esenci Posvátný prostor: „Zář prostoru, ve kterém se pohybuješ, přímo ovlivňuje tvé emoce, pocity a zdraví. Jsi propojen s každou dráhou Země, kterou procházíš. Jsi propojen s každou energetickou hmotou, kterou procházíš. Jsi propojen se Zemí i se svým původem a přesto se na Zemi často cítíš cizí a od Země odcizen. Vnímáš dualitní prostředí jako zátěž pro své světlo a tak stále více a častěji vyhledáváš místa, která jsou od duality oproštěna. Však dualita tě stále přitahuje, neboť jsi s ní spojen nitkami, které tě strhávají zpět. Nitkami, které jsi sám tkal stovky let, a které ti ještě nějakým způsobem vyhovují, a kterých se nechceš vzdát, a proto zatím nežiješ v prostředí, které jen energie skutečnosti tvoří. Proto tě oslabují energie, které se ve tvém energetickém poli nachází. A to jsou i emoce, které tam necháváš ty sám nebo jiní, avšak i ty, které z jiných časů a dimenzí pochází. ...... "

Doporučení: Aura esence Posvátný prostor není určena k čistění lidí ani zvířat. Samotné stříknutí do aury nemá na auru žádné energetické účinky. Účinky na auru jsou pouze díky vztahu aury a daného prostoru viz. info „použití“. K čištění aury je určena aura esence „Plamen transformace“ nebo „Plamen projasnění“.

Důležitá poznámka: Aura esence Arantia slouží výhradně k harmonizaci aury a čaker. Pracují v jemnohmotné sféře. Nejsou léčivým prostředkem ani nenahrazují lékařské nebo psychoterapeutické ošetření, a proto za ně nemohou být považována. 

Objednávka

Please type your first name.
Please type your last name.
Please type your adress.
Please type your ZIP code.
Please type your Post.
Neplatný vstup
Please type your phone.
Invalid email address.
Please select product.
Please type quantity.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Více z této kategorie: Aura esence Dech boha »