Arantia esence

Aura esence Intimita

Image
Objem:
50 ml - vydrží cca 4-6 měsíců při pravidelném používání
Cena :
990 Kč (42 Euro)
Použití:
Použití pouze do aury, ne k vnitřnímu užití

Aura esence Intimita

Energetizovala Lady Nada
  • silná transformace v oblasti intimity člověka
  • podpora při procesu harmonizace tvých konkrétních potřeb - od fyzického oslabení přes zranění, traumata, předsudky, karmická omezení a smyčky, zděděné rodinné vazby, strach z intimního prožívání vztahu, jasnocítění pohlavních orgánů ...
  • rozvoj sebelásky
  • harmonizace traumat z období dospívání / podpora dospívajících
  • zaujmutí nového úhlu pohledu na oblast intimity
  • intimita jako základní součást posvátné sexuální energie
  • čištění 1. a 2. čakry a čaker, které se nacházejí v pohlavních orgánech
  • přeladění základní čakry (kořenová) na vibrace skutečnosti
  • jemná a šetrná forma ozdravení duše

Esence pracuje ve velmi vysokých vibracích. Přizpůsobí se na míru přesně požadavkům tvého světelného těla. Neustále spolupracuje s tvou duší. Je určena k užívání pouze jednou osobou, na kterou je naladěna.

Použití esence s energetickým zážitkem: „Zklidni své nitro a poté nad sebe několikrát stříkni zvolenou aura esenci. Vnímej energetické změny ve svém těle i v auře. Vnímej svůj vnitřní hlas nebo obrazy, které k tobě přichází. Vše je individuální a při každém použití esence jedinečné."

Ukázka z channelingu Lady Nada k esenci Intimita: "Váš tabuizovaný svět zažil mnoho ran v dualitě, mnoho nepochopení a zneužití. Zažili to muži, ženy i děti. Intimita a s ní spojená se stala energií, která má s pravým významem pramálo společného. Byla záměrně zošklivována, aby vám umožnila oddalovat se od vás samotných. Zažili jste krásné časy, co se týká vašich intimních životů a zažili jste časy, ve kterých byste nejraději na svou intimitu zapomněli. Sami jste si vybírali zkušenosti, mnohdy opakovaně, protože jste čelili výzvě, že to nyní již zvládnete a na svou intimní sílu si rozvzpomenete. ...... "

Důležitá poznámka: Aura esence Arantia slouží výhradně k harmonizaci aury a čaker. Pracují v jemnohmotné sféře. Nejsou léčivým prostředkem ani nenahrazují lékařské nebo psychoterapeutické ošetření, a proto za ně nemohou být považována.

Objednávka

Please type your first name.
Please type your last name.
Please type your adress.
Please type your ZIP code.
Please type your Post.
Neplatný vstup
Please type your phone.
Invalid email address.
Please select product.
Please type quantity.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup