Arantia esence

Aura esence Žena zlatého věku

Image
Objem:
50 ml - vydrží cca 4-6 měsíců při pravidelném používání
Cena :
990 Kč (42 Euro)
Použití:
Použití pouze do aury, ne k vnitřnímu užití

Aura esence Žena zlatého věku

Energetizovala Shakti & Isis
  • esence určená výhradně pro ženy
  • přijmutí své ženské síly jako energie Nové doby
  • vystoupení z role ženy duality → uzavření míru s ženskou energií
  • uvolnění strachu ze svého ženství
  • pochopení principů ženské síly
  • rozvzpomínání se na sílu ženy (Bohyně) v dobách než byla zmanipulována dualitou
  • ženská síla jako projev hluboké lásky, mateřské ochrany, pokory, radosti, krásy, síly, oddanosti světlu, moudrosti a laskavosti.
  • propuštění se ze vzorů ženské manipulace
  • uvolnění přísah a slibů, které blokují ženskou sílu
  • podpora léčení zraněné ženskosti

Esence pracuje ve velmi vysokých vibracích. Přizpůsobí se na míru přesně požadavkům tvého světelného těla. Neustále spolupracuje s tvou duší. Je určena k užívání pouze jednou osobou, na kterou je naladěna.

Použití esence s energetickým zážitkem: „Zklidni své nitro a poté nad sebe několikrát stříkni zvolenou aura esenci. Vnímej energetické změny ve svém těle i v auře. Vnímej svůj vnitřní hlas nebo obrazy, které k tobě přichází. Vše je individuální a při každém použití esence jedinečné."

Ukázka z channelingu Shakti & Isis k esenci Žena Zlatého věku: "Milé ženy, jste perlami pro tento svět. Ženská energie představuje pohlazení pro struktury, které byly na Zemi narušené, a je léčivou energií, která pracuje ve vibracích lásky a něhy. Žena je představitelkou Bohyně a je nositelkou energie, jejíž síla je všemocná. Jen díky ženě vzniká na Zemi život a o to cennější dar v sobě nese každá z vás, neboť jsou ve vás uloženy geny stvoření. Ženská energie prošla v dualitě tvrdými zkouškami a pokušením. Častokrát byla obrácena ve své síle a působila pak velmi destruktivně. Byla prověřována v úmyslu pozvednout vibrace Země a sloučit se znovu s mužskou vibrací. Neboť mužská a ženská energie jednotu tvoří a jen dualita je od sebe rozdělila. ......"

Důležitá poznámka: Aura esence Arantia slouží výhradně k harmonizaci aury a čaker. Pracují v jemnohmotné sféře. Nejsou léčivým prostředkem ani nenahrazují lékařské nebo psychoterapeutické ošetření, a proto za ně nemohou být považována.

Objednávka

Please type your first name.
Please type your last name.
Please type your adress.
Please type your ZIP code.
Please type your Post.
Neplatný vstup
Please type your phone.
Invalid email address.
Please select product.
Please type quantity.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup