Arantia esence

Aura esence Putování

Image
Objem:
50 ml - vydrží cca 4-6 měsíců při pravidelném používání
Cena :
1380 Kč (59 Euro)
Použití:
Použití pouze do aury, ne k vnitřnímu užití

Aura esence Putování

Energetizovaly bytosti z Arantie
  • Esence tě dle tvé potřeby propojuje se silovými místy Země v různé vibrační úrovni, vždy vyššími než jsi aktuálně ty sám.
  • Díky energii esence se propojíš se svým osobním průvodcem pro jednu z těchto říší:

  1. horské říše - hory, pohoří, vysokohorské náhorní plošiny, skály, jeskyně
  2. vodní říše - moře, oceány, vodstva, vodopády, bažiny
  3. pouštní říše - pouště, polopouště, savany, písečné skály a labyrinty
  4. ledovcové říše -  ledovce, zasněžené vrcholky hor a údolí, jeskyně, polární kruh
  5. sopečné říše - vulkány, sopečná krajina, vyvřeliny, podmořské sopky, lávové tunely
  • Tvůj osobní průvodce tě od té chvíle bude danou říší provázet a ty máš možnost během používání esence zažívat dobrodružství spojená s danou říší.
  • Během používání esence se tvá říše již nemění. Zpracováváš možnosti, které ti tato říše nabízí a objevuješ nové z dané říše.

Použití esence s energetickým zážitkem: „Zklidni své nitro a poté nad sebe několikrát stříkni zvolenou aura esenci. Vnímej energetické změny ve svém těle i v auře. Vnímej svůj vnitřní hlas nebo obrazy, které k tobě přichází. Vše je individuální a při každém použití esence jedinečné."

Ukázka z channelingu bytostí z Arantie k esenci Putování: "Dovol si poznat kraj, ve kterém žiješ. Dovol si poznat sílu míst, po kterých chodíš. Dovol si poznat vše nejen z úrovně hmoty. Dovol si poznat, že Země je planeta živá. Že to nejdůležitější před očima lidí skrývá. Že to, co lidé přechází bez povšimnutí, je daleko cennější ve své podstatě a z obyčejných věcí se stávají mimořádné. Dovol si nechat se pozvat to míst, která jsou pro lidský život nehostinná a přitom to v nich energií žije. Dovol si podnikat se svou merkabou dobrodružství do míst, kde jsi potřeba, nebo kde je naopak tvé světlo zváno, aby bylo vzděláváno. Buď tedy otevřen a přístupný všem změnám. ..... "

Důležitá poznámka: Aura esence Arantia slouží výhradně k harmonizaci aury a čaker. Pracují v jemnohmotné sféře. Nejsou léčivým prostředkem ani nenahrazují lékařské nebo psychoterapeutické ošetření, a proto za ně nemohou být považována. 

Objednávka

Please type your first name.
Please type your last name.
Please type your adress.
Please type your ZIP code.
Please type your Post.
Neplatný vstup
Please type your phone.
Invalid email address.
Please select product.
Please type quantity.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup