Arantia esence

Aura esence Semínka zázraků

Image
Objem:
50 ml - vydrží cca 4-6 měsíců při pravidelném používání
Cena :
1380 Kč (59 Euro)
Použití:
Použití pouze do aury, ne k vnitřnímu užití

Aura esence Semínka zázraků

Energetizoval Ganesha
 • návrat jemnosti do života
 • uvolňování mentálních omezení a překážek v cestě světla
 • postupný přechod do reality zázraků
 • návrat k vlastní síle a moci
 • nový význam používání slov a myšlenek
 • prohlubování vnitřního klidu
 • vnitřní klid jako vnitřní svatyně zázraků
 • nové vnímání zázraků
 • aktivace semínek zázraků ve Tvém životě
 • štědrost vznešených emocí vůči ostatním
 • obalení „peřinou“ hluboké, čisté lásky

Použití esence s energetickým zážitkem: „Zklidni své nitro a poté nad sebe několikrát stříkni zvolenou aura esenci. Vnímej energetické změny ve svém těle i v auře. Vnímej svůj vnitřní hlas nebo obrazy, které k tobě přichází. Vše je individuální a při každém použití esence jedinečné."

Ukázka z channelingu Boha Ganeshy k esenci Semínka zázraků: "Moji milí, v síle své lásky zdravím vaše bytí. Přináším klid, hojnost, vibraci pokojných energií. Jsem Ganesha a rád s tebou sdílím pole nových energií. Pole, kde je všeho dostatek, kde jsou všichni vším. Pole, ze kterého vše vzniklo a je čistým ryzím bohatstvím. Zázrak je energií stvoření. Otevři se mu a staň se ním. Ta energie tě povede k nekonečnému bytí, kde rozum nemá žádnou moc a vše se stává prostorem příležitosti a živoucí energie, kterou nelze popsat jinak, než že to „žije“. Oživ tak své zapomenuté dary svého Já, oživ v sobě semínka života. Oživ v sobě vše, co spí a spát nemusí, a přeje si to Ti připomenout, že život, který jsi dosud žil, byl omezen ohraničením a iluzemi, ale to pro Tebe již neplatí. Že můžeš zvolit nový směr. Směr, který je v této době nový, je odvážný a zároveň tolik Tvé nitro naplňuje. Při kontaktu s touto energií budeš zpočátku jako omámen. Tak moc je vzdálena od Tvého běžného bytí a přitom jsi s ní stále provázán a přístup k ní je Ti stále otevřen. Nikdy tomu nebylo jinak. Je to právo duše, která Zemi obývá. Jen se nech unášet, nepřemýšlej a jsi tam. Tvé vnitřní dítě tento svět dobře zná. Stejně jako Tvůj vnitřní snílek, vesmírný cestovatel, mág. Zkus se do těchto míst ponořit nejprve ve svém rozjímání. Až s praxí se naučíš, že v tomto stavu může být stále. ... "

Důležitá poznámka: Aura esence Arantia slouží výhradně k harmonizaci aury a čaker. Pracují v jemnohmotné sféře. Nejsou léčivým prostředkem ani nenahrazují lékařské nebo psychoterapeutické ošetření, a proto za ně nemohou být považována. 

Objednávka

Please type your first name.
Please type your last name.
Please type your adress.
Please type your ZIP code.
Please type your Post.
Neplatný vstup
Please type your phone.
Invalid email address.
Please select product.
Please type quantity.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Více z této kategorie: « Aura esence Ostrov světla