Arantia Blog

prosinec 20, 2018

Fyzické tělo během vzestupu

Marketa Selinijana Napsal(a) 

Také se vám zdá, že vaše fyzické tělo reaguje na podněty zvenčí jinak než dřív? Že vyžaduje důslednější regeneraci? Že tělo již tak snadno neoklamete? Že je tělo zkrátka citlivější a vy se tomu musíte přizpůsobovat?

Naše tělo je totiž součástí vzestupu Země a nelze mu tuto roli odepřít. Jedinou možností, abychom se cítili lépe je, že se svému tělu budeme věnovat a naučíme se slyšet jeho hlas. To je ostatně i cílem toho, proč fyzické tělo máme. Abychom se s ním naučili spolupracovat. Díky spolupráci se nám pak tělo odměňuje silnější imunitou, máme více energie, žijeme kvalitnější delší život a především se cítíme dobře.

Naše tělo zvyšuje vibrace stejně jako Lady Gaia. Když jsme s vibracemi v souladu, pak jsou pro nás dny příjemné. Když však za vibracemi Země zaostáváme, pak nám to tělo dává najevo. Upozorňuje nás nad čím je třeba se zamyslet, a co změnit.  Ukazuje nám cestu být lepšími. Jakékoli oslabení je řečí těla, jak nám něco sdělit. A jelikož je třeba, aby tělo bylo energeticky průchozí, člověk, který se sebou nic vědomě nedělá, se oslabení nevyhne. Je pochopitelně možné to svést např. na věk, na venku poletující viry nebo třeba na dědičnost. Když však přijmeme odpovědnost za své zdraví, začneme na tělo pohlížet jinak a to je první krok k tomu, jak tělu ulehčit a změnit ho k lepšímu.

I když jsme na určité spirituální cestě, tělo nám stále ukazuje, kde jsou naše rezervy a na čem máme pracovat. Vytahuje naše kostlivce ze skříně a ukazuje nám hodně zapouzdřená témata, která jsme v sobě hluboko uchovali nebo se snažíme dělat, že neexistují. Naše tělo nejde obelstít a díky vibracím Země nám ukazuje vše, co je v něm ukryté a s vibracemi to nesouzní.

Máme tedy možnost naslouchat jemným signálům a již tyto jemné signály zmistrovat a nebo to nechat dojít až do silnějších varování těla. Ty jsou však zpravidla fyzicky nepříjemné.

Tělem díky vzestupu prochází stále silnější vibrace. Jsou všude na Zemi a přizpůsobuje se jim každý, i rostliny a zvířata. Zvětšuje se naše biopole, rozšiřuje se počet našich jemnohmotných těl, mění se výška vibrací čaker, orgánů, jejich barvy, prohlubuje se uzemnění. Nic není jako dřív. Můžeme si všimnout, že nám energie funguje v těle jinak, i přenos energií je silnější. Naše myšlenky se zhmotňují velice rychle, všechno nás nutí žít v přítomném okamžiku, a když to dokážeme, pak jsme překvapeni nad tím, jak je život jednoduchý a situace, které přichází, snadno zvládáme.

Naše tělo má možnost mít po mnoha tisících letech takovou výšku vibrací, jakou ještě nemělo. Každý se na Zemi již nyní pohybuje ve vyšších vibracích než kdy fyzicky měl, i když se to možná podle myšlení jedince nezdá. Ale zde není na místě žádné hodnocení. Pochopitelně mezi lidmi existují vibrační rozdíly, avšak ani ty nejsou v nahlížení na tělo člověka důležité. Je dobré si jen uvědomit, že právě v této době je tělo vystaveno daleko větším zdravotním výzvám než vůbec kdy v minulosti mělo. Vše, co je rozpracované, si žádá dokončení. Vše, co je blokující, si žádá uvolnění. Fyzické tělo dokáže věci, které ani neumíme vyjádřit nebo ještě nemají pojmenování, a čím víc je tělo čisté a energeticky průchozí, tím víc možností se před námi objevuje.


Život ve fyzickém těle v době vzestupu je mimořádná příležitost jak poznat sám sebe až do těch nejmenších detailů. Je to zážitek, na který bude duše dlouho vzpomínat. Dlouho si to přála zažít.

Vnímej své tělo jako dar a snaž se sám sobě ulehčit život na Zemi tím, že si uvědomuješ, jak se sebou vše souvisí, a každý den tělu pomáháš, aby se mu dařilo lépe. Tělo se ti za to bohatě odmění.

Více z této kategorie: Stres - potřeba něco muset »