Energie skutečnosti

leden 12, 2019

Probuzení

Marketa Selinijana Napsal(a) 

Každý z nás je připraven spirituálně růst. Existuje nespočet možností jak znovu objevit svou vnitřní sílu a jak žít radostným, harmonickým, šťastným životem zahaleným v obláčcích lásky.

Probuzení je označováno jako poznání sebe sama. Víme a cítíme to, kým opravdu jsme.
Uvědomujeme si sílu našich myšlenek i to, že si život do puntíku tvoříme sami a za své činy i myšlenky přebíráme plnou odpovědnost. Žijeme v lásce a radosti a naše srdce vysílá lásku do širokého okolí. Nacházíme se po většinu dne ve vnitřní harmonii a vnitřním míru, žijeme v hojnosti, v bezpečí, ve zdraví a obklopeni lidskou láskou. Je uvolněna veškerá negativní karma, která člověka do té doby zatěžovala a člověk vytváří svůj život tady a teď. Odpustili jsme sami sobě i ostatním a vyřešili staré vzory chování, které nás omezovaly a bránily nám v rozvoji našeho světla. Jsme si plně vědomi svého světla a nebojíme se jej ukázat navenek.

I probuzení existuje v různých hloubkách. Poznání člověka na Zemi nikdy nekončí a cesta na Zemi je dobrodružnou cestou poznání od začátku až do konce. Jakmile člověk jednou okusí pocit blaženosti, byť jen na chvíli, bude se snažit, aby se u něj tento pocit znovu objevil a zůstal co nejdéle. A i o tom je probuzení, vnitřní harmonie není jen sen, ale stává se skutečností.

Každý člověk směřuje k probuzení, a každý člověk si při vstupu do současné inkarnaci slíbil, že k němu dospěje. Zda cesta k probuzení vede cestou trnitou a kamenitou nebo je to stezka obklopená zelení a životem záleží pouze na něm. Jsme tvůrci našich životů a máme právo jít cestou bez utrpení a bez bolesti. Záleží však jen na našem svobodném rozhodnutí, kterou cestu zvolíme, a zda máme odvahu se vydat cestou přímou a radostnou.
Nechť volíš tak, aby jsi byl se svým životem spokojen!