Zdravá spiritualita

leden 17, 2019

Sjednocená čakra

Marketa Selinijana Napsal(a) 

Okolo tvého těla se nachází další energetické pole. Nejblíže tělu je éterické tělo, pak emocionální, mentální, astrální, éterický modrotisk, nebeské tělo atd. Každé z těchto polí se kolem tebe otáčí různou rychlostí. Úlohou čaker je nejen dodávání energie do fyzického těla, ale také výměna energií mezi jednotlivými energetickými poli.

V Nové době dochází k přizpůsobení našich čaker na vibrační úroveň Lady Gaia. Tvar čaker se mění z formy trychtýře na formu koule a díky tomu je možné dosáhnout sjednoceného pole čaker a to poprvé od vzniku čakrového systému člověka, tedy od dob Lemurie.
Čakry, které jsou sjednocené, mohou lépe přijímat energie, které na Zemi zvýšeně proudí a touto energií zásobují celé tělo. Dříve měla každá čakra na starosti určitou oblast těla, dnes každá jednotlivá čakra zásobuje nejen tuto oblast, ale i celé tělo jako komplex.

Sjednocenou čakrou se spojujeme se svou vlastní Božskostí a podporujeme svůj vlastní vzestup.
Čím více se nacházíme ve sjednocené čakře, tím více jsme ve svém vnitřním středu a uvědomujeme si své pravé Já. Rozum i ego ve sjednocené čakře ztrácí svou moc, poznáváme své světlo a dovolíme si jej ukázat navenek. Čakry jsou dokonale zharmonizované, zásobované světelnou energií a tělo i aura jsou chráněny před jakýmikoli cizími vlivy.

Cvičení:
Pokud si přeješ sjednotit své čakry, představ si pozici své čakry srdce.
Ve svých představách do své srdeční čakry vdechuj s každým nádechem světlo a s každým výdechem se tvá srdeční čakra rozšiřuje jako koule do všech směrů a toto světlo rozvádí do všech stran.
S každým dalším nádechem a výdechem se sjednocuje s navazujícím párem čaker tzn.: třetí a pátou, druhou a šestou, první a sedmou, omegou a alfou, osmou čakrou a tvými koleny, devátou čakrou a tvými kotníky, desátou čakrou a celými tvými nohami. Nyní se nacházíš v kouli zlatého světla – to je tvá sjednocená čakra.

Vnímej, jak se cítíš a jak vnímáš své okolí.

Čím více se nacházíš ve sjednocené čakře, tím více se rozšiřuje tvé vědomí a tím méně tě ovlivňuje dualita. Cvičení dělá mistra. S každým cvičením se tvá práce zrychluje.
Doporučuji provádět cvičení několikrát denně, tréninkem cvičení zabere jen několik sekund.

Více z této kategorie: « Vnímání energie Sebeláska »