Terapie světla

leden 17, 2019

Kombinované balíčky

Marketa Selinijana Napsal(a) 

Proto, abychom se cítili dobře, je důležité věnovat pozornost tělu jako celku a zabývat se jeho jak fyzickou, tak jemnohmotnou stránkou. Při jakémkoli fyzickém či psychickém oslabení potřebujeme pracovat na fyzické, emocionální, mentální i spirituální úrovni. Jen tak budeme při řešení problému z dlouhodobého hlediska úspěšní.

Fyzickou stránku můžeme ovlivnit zdravým pohybem, pobytem na čerstvém vzduchu, dýchacím cvičením, stravou, pitným režimem, detoxikací, vědomým uvolňováním stresu z těla, masážemi, dotykem, akupunkturou, akupresurou, prací se zvukem ....

Jemnohmotnou stránku můžeme ovlivnit meditací, očistou aury, prací s jemnohmotnými drahami těla a aury, prací s esencemi, vibrační terapií, barevnou terapií, prací s energiemi, prací s vlastními myšlenkami a emocemi, psychoterapií, terapeutickým rozhovorem ....

V mnoha možnostech si můžeme na fyzické i jemnohmotné úrovni pomoci sami. Existují však také úrovně, kde je možné nechat se hýčkat a být své vlastní změně otevřen. Zlepšení zdravotního stavu (ať fyzického či psychického) vždy vychází z nitra daného člověka. Terapeut je pouze prostředníkem v dění. Nikoho neléčí, nic myšlenkami neovlivňuje, je v neutrální energii a pouze zprostředkovává energie, o které duše klienta žádá. Je pak na každém, zda energii přijme a s ní i změnu, která je s tím vždy spojená.

Ne všichni to k nám do Prostějova máte blízko. Tým Arantia vám proto pro osobní návštěvu nabízí vhodnou kombinaci terapií, kterou vám doporučí přesně na míru.

Pokud je něco konkrétního, s čím potřebujete pomoci, sdělte nám to a my navrhneme možné řešení. Velice pravděpodobně se bude skládat z nějaké očisty aury, přenosu léčivých energií a případně zprůchodnění fyzických drah v těle pomocí harmonizačního cvičení, pokud to zdravotní strav umožní a tělo vyžaduje.

Návrh kombinovaného balíčku je zpoplatněn odměnou 100 Kč (4 Eura).

V případě, že využijete doporučený balíček, je tato částka z ceny balíčku automaticky odečtena.

Pokud si přejete obecný posun, pak je možné si terapie nakombinovat dle sebe. Ne všechny lze provádět v jeden jediný den. Někdy je zapotřebí energetická pauza pro ukotvení toho, co jste již během harmonizace obnovili a získali.

Příklady možných kombinací, kde na sobě vždy pocítíte okamžitou úlevu
a můžete je absolvovat je jeden den:

Energetické ošetření + vibrační krystalky + YogAlign

Tibetské mísy + vibrační krystalky + Elisa energie

Elisa energie + YogAlign

Energetické ošetření + tibetské mísy (+ příp. vibrační krystalky)

Energetické ošetření + magický kruh

Fonoréza + magický kruh

Světlo Ježíše (speciální terapie) + vibrační krystalky (+ příp. YogAlign)

Magický kruh + vibrační krystalky

Fonoréza + YogAlign

Není možné v jeden den kombinovat více jak 3 druhy terapií, z toho ve stejný den není možné, aby probíhala terapie Světlo Ježíše a Elisa energie. Ostatní je možné kombinovat libovolně.

Nechte se týmem Arantia hýčkat a užijte si svůj den!

Terapie nenahrazují lékařské ošetření. Jsou pouze vhodným doplňkem na cestě za zdravím.

Více z této kategorie: YogAlign® »