Terapie světla

leden 22, 2019

Fonoforéza - tónová akupunktura

Marketa Selinijana Napsal(a) 

Celý vesmír se skládá z tónů. I každé fyzické tělo tvoří tóny různé výšky frekvence.
Pokud je tón rozladěn, vzniká nerovnováha, která se pak projevuje ve fyzické / emocionální / mentální či spirituální rovině.


Naše tělo je jako veliký symfonický orchestr. Jsou nástroje, které vydávají stejný tón a pak jiné, které v tónech souzní a dohromady orchestr vydává nádhernou harmonickou píseň.  V dnešní době je těžké udržet náš orchestr v harmonii. K harmonii nepřispívá ani naše životní prostředí a způsob života, ani naše myšlenky a emoce. Člověk si tak nějak zvyknul žít v disharmonii a už mu nějaká ta bolístka ani nevadí. Tvrdí o ní, že je to normální. Opravdu ale se slovem "normální" souhlasí naše srdce a naše vědomí těla?

Každé tělo si přeje být zdravé a snad každý člověk na světě si přeje totéž, pokud opustí ego a chtíč po hmotných statcích.

Fonoforéza je cílená práce s ladičkami, která se zaměřuje na konkrétní frekvence, které jsou v těle rozladěné a umožňuje tělu, aby si na harmonickou frekvenci rozvzpomnělo. Ladičky dodávají tělu impuls k tomu, aby v příslušné oblasti tělo aktivovalo své přirozené léčivé schopnosti. Na podobném principu funguje každá vibrační terapie. Práce s ladičkami je mimořádná v tom, že dokáže tón specifikovat a zaměřit na konkrétní oslabenou oblast těla.

Fonoforéza pomáhá při:

 • celkovém uvolnění těla, odstranění stresu
 • zharmonizování meridiánů
 • uvolnění stagnujícího napětí
 • harmonizaci páteře, uvolňuje bolesti páteře
 • podpoře imunity
 • rozproudění lymfy, stagnujících energií v těle
 • důkladném vyčištění čaker, očistě aury
 • rozpouští strachy
 • vyrovnává nervový systém
 • pomáhá napravit potíže s trávením
 • zkvalitňuje spánek, napomáhá zlepšení paměti, procesu učení
 • podporuje funkce oslabených orgánů
 • zrychluje hojení ran po úrazech, po operacích ...
 • podpora při řešení různorodých zdravotních či psychických oslabeních


Při uvolňování páteře zvuk ladičky proniká i do mozkomíšního moku a odstraňuje z něj napětí. To má přínos pro celý centrální nervový systém těla (mozek a míchu). Terapie ladičkami je vhodná i pro malé děti, případně i zklidnění miminek po porodu atd. Je vhodná pro jakýkoli věk, nejsou známy žádné kontraindikace.

Rozdíl mezi zvukovou masáží tibetskými mísami a zvukovou masáží ladičkami je v tom, že tibetské mísy zabírají tělo jako celek, dochází k práci s tekutinami buněk v rámci celého těla a tělo získává komplexní vnitřní impuls na své cestě ke zdraví. Zvuk tibetské mísy nelze nasměrovat na jeden jediný bod v těle, ale vždy se vibrace /a tím i uvolnění/ nese ve větší šířce. Je to proto vhodné k rozvolnění i velkých blokád v těle i v auře.

Při práci s ladičkami se zaměřujeme na konkrétní oslabené oblasti těla, zvuk lze nasměrovat konkrétně. Ladičky jsou přesnou akupunkturní terapií s určitou vibrací. Existují desítky druhů specifických vibrací ladiček a každá má své přesné zaměření a funkci.

Tibetské mísy použiji pro celkovou harmonizaci a stabilizaci těla, pro celistvé nastartování organismu, když si přeji obdarovat buňky vibrační masáží. Ladičky použiji pro specifičtější práci na konkrétních místech na těle s tím, že ladičky vibračně uzpůsobuji podle potřeb klienta.

Obě terapie však pracují na témže principu - principu zvuku. Ani v jednom případě člověk neudělá chybu, vždy odchází ve stavu blaženosti a zharmonizován.


Doba ošetření:
60 minut včetně konzultace a relaxace

Oděv: doporučen je volný pohodlný oděv, teplé měkké neškrtící ponožky.

Cena ošetření: 650 Kč (27 Euro) / 60 minut.

Terapeut: Oldřiška Nada´Ina (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo Roman Sharas (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Terapeuta zvolte podle své intuice. Každý z terapeutů pracuje svým vlastním jedinečným způsobem. Výsledek je stejný.

Místo konání: Relaxační centrum Země andělů, více viz. kontakty.

Práci s ladičkami lze využívat jako pravidelnou prevenci v rámci zdravého životního stylu.

Zvuková masáž nenahrazuje lékařské ani psychoterapeutické ošetření a nemůže za něj být ani považována.

 

 

Více z této kategorie: « Osobní magický kruh