Terapie světla

leden 22, 2019

Osobní magický kruh

Marketa Selinijana Napsal(a) 

Osobní magický kruh je speciálně vytvořený kruh z polodrahokamů a drahokamů s energií skutečnosti, které jsou následně aktivovány magií skutečnosti pro konkrétního člověka tak,
aby pracoval pro nejvyšší dobro toho, pro koho byl utvořen.

Magie skutečnosti pracuje v celé multidimenzionální bytosti daného člověka, po celé časové linii, ve všech prostorech a časech.

Řeší i ty nejskrytější zákoutí problému, který si člověk přeje zpracovat, vyčistit, projasnit, vyřešit a mnohdy jejich příčinu hledá v určité oblasti, úrovni apod. a ani jej nenapadne, že by se mohla nacházet zcela jinde. Energie v magickém kruhu plyne po celé časové linii dané osoby a umí hledat příčiny, rozpustit a odblokovat to, co vnímáme jako problém a blok, a navodit v daném místě harmonii tak, jak člověk sám sobě dovolí.


Osobní magický kruh může být utvořen obecně pro nejvyšší dobro daného člověka, kdy Vyšší Já konkrétního člověka ví nejlépe, co je potřeba zpracovat, vyčistit, harmonizovat nebo je utvořen na konkrétní téma, které chce člověk řešit, čistit, odblokovat, harmonizovat ...

Jsou to energie zázraků, které nám pomáhají na naší cestě k radostnějšímu a šťastnějšímu životu.


Doba ošetření
– cca 45 minut. Zahrnuje konzultaci, přípravu osobního magické kruhu a samotný rituál.

Oděv: doporučen je volný pohodlný oděv

Cena ošetření: 999 Kč (39,99 Euro). Číslo 9 je číslem završení, dokončení a tudíž 3x9 je magické potvrzení toho co bude vykonáno.

Terapeut: Zlata Myroel, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Místo konání: Relaxační centrum Země andělů, více viz. kontakty.

Terapii je možné ve stejné kvalitě provést i na dálku.