Poklady Lady Gaia

Pytlíček podpory Lady Gaia - Měšec podpory

Marketa Selinijana Napsal(a) 

Image
Cena:
299,- Kč (12 Euro)

Nahlédneme-li do dávné minulosti, objevíme planetu Zemi v naprosto odlišných vibracích, než které nyní má. V těchto vibracích vše zářilo a působilo jinak. Neexistovalo rozdělení, vše mělo své rozšířené vědomí. Vibrace rostlin, minerálů, elementů, všech bytostí a všeho na Zemi ... to vše existovalo ve vyšších úrovních vědomí. S pádem vibrací přišlo zapomnění. Nejen lidé se odpojili od vědomí toho, kým byli. Pád se týkal i všech říší existujících na Zemi. A proto se vzestup týká všech říší Země. Kdy říše vzestupují ve vzájemné spolupráci.

Již léta spolupracujeme s přírodními říšemi a našli jsme u nich spoustu přátel. Pomáhají nám znovu objevit svět vysokých vibrací kolem nás a hlavně pomáhají těmto říším, aby se, stejně jako lidská říše, pozvedli. Dlouho jsem otálela s otevřením tohoto projektu pro širší veřejnost. I tak se ho dosud zúčastnilo více než 111 lidí a jeho vibrace v současnosti pokrývá různé kouty světa. A vibrace se světem šíří dál. Možná se i ty cítíš zván k zapojení.

Projekt se týká v prvé řadě a prioritně Země.

V minerálech je speciálním obřadem znovu reaktivováno jejich prapůvodní vědění a síla. Když se takovýto minerál umístí zpátky do přírody, začíná spolupracovat s ostatními probuzenými minerály a vytváří světelnou síť. Po celé Zemi se tak vytváří světelná mřížka energií, které se vracejí zpět na Zemi. Pro přírodní říši je vždy svátkem, když se některý z minerálů vrátí Zemi.

Návod k použití:

Tento pytlíček tedy měj u sebe na každé své cestě - ať již do práce, na výlet, na dovolenou ... a kdykoli uslyšíš vnitřní volání, obdaruj jedním či více minerály Zemi. Nemusí jít o záměrné cílené umístění jednoho minerálu, někdy stačí rozhození pár kamínků do řeky, na pole, do moře, v lese, v parku ...

Obsah balení:

 - Směs minerálů (50g,  cca 150 - 200 minerálů dle velikosti) nese čisté polodrahokamy různých druhů od běžných až po vzácné např. horský křišťál, měsíční kámen, charoit, labradorit, jaspis, karneol, ametrín, ametyst, lapis lazuli, granát, chalcedon, citrín, růženýn, onyx, turmalín, mokait, achát ..... Kameny jsou tromlované a nebarvené. Výběr kamenů v pytlíčku je náhodný.

 - Návod k použití

 - Channeling přírodních bytostí k projektu

 

Při běžném trávení času v přírodě jeden pytlíček vydrží cca 1 rok. U cestovatelských nadšenců méně.

Objednávka

Please type your first name.
Please type your last name.
Please type your adress.
Please type your ZIP code.
Please type your Post.
Neplatný vstup
Please type your phone.
Invalid email address.
Please select product.
Please type quantity.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup