Energie skutečnosti

leden 17, 2019

Blízké setkání s energií skutečnosti

Marketa Selinijana Napsal(a) 

Energie skutečnosti jsou tóny, barvy a vibrace světla, ze kterých byla stvořená každá duše na Zemi, a ke kterým se touží v dualitě co nejvíce přiblížit a pokud to jde, tak nimi i celistvě žít.

Jsou to energie čisté lásky. Té, která nepotřebuje slova, ani to, aby ji někdo někam záměrně posílal. Tato energie je jednoduše přítomná a její síla je víc než popis tisíců slov.

Jsou to energie míru, které v prvém případě znamenají urovnání vlastních vnitřních nepokojů a bojů, nalezení sebe sama v klidu a pokoji.

Jsou to energie vznešenosti, úcty a pokory. Energie natolik silné a jemné, že svou krásou oslňují široké okolí. Ostatní se ptají, jak je možné, že ten člověk stále září?

Jsou to energie odvahy, vnitřní síly, poznání vlastní moci. Dodání kuráže těm, co svou cestu teprve hledají. Poskytnutí opory těm, kteří mají strach a tápají v nalezení svého světla. 

Jsou to energie léčení, milosti a odpuštění. Podpora při transformaci těla, podpora těm, kteří skrze fyzické či psychické oslabení hledají pomoc.

Jsou to energie nepopsatelné touhy žít v bezpečí a v pocitu naplnění. Bez prožívání dualitního trápení a s vykonáváním toho, co člověka baví.

Jsou to energie radosti, které jsou jako léčivý balzám, otevírají srdce a léčí stará zranění. Radost umožňuje otevřít se svým vlastním sebeléčícím schopnostem a otevřít se tvorbě nového.

Jsou to energie vděčnosti, které se jako drahokamy třpytí v lidské duši a pomáhají uskutečňovat hmotné i nehmotné zázraky. Bez vděčnosti se zázrak nikdy nemůže stát. Vděčnost je nedílnou součástí výuky člověka na Zemi. Je to mocná energie, královna energií skutečnosti, a každý, kdo se s touto energií ve svém srdci setká a umožní ji, aby v něm sílila a rostla, žije na Zemi životem zázraků.

Energie skutečnosti jsou opravdu to, čím si člověk přeje žít. A třešničkou na dortu je, že jsou tyto energie spojeny s prožíváním hojnosti na všech úrovních.

Energie skutečnosti jsou všude kolem nás, jen si jejich přítomnost člověk někdy nepřipouští. Rovněž proudí z textů a slov těch, kteří těmito vibracemi žijí. Při čtení či rozhovoru se noříš do pocitu blaženosti a připadá ti, že nejsi uzemněn. Slovům nemusíš rozumět, důležitý je onen přenos, kdy k tobě v ten okamžik promlouvají energie vyšších vibrací v tónech a vibracích určených přesně pro tebe. Když odpojíš rozum, srdce rozumí a ty se otevíráš svým vlastním zázrakům. Text, který čteš, pak není důležitý, důležité je, co při čtení channelingu / textu prožíváš. A to, že jsi z textu tak trošku "mimo" je pro tebe důkazem, že jsi prožil individuální přenos energií skutečnosti určených přesně pro tebe. Toto čtení mezi řádky je úžasnou možností ke zharmonizování se a otevření tvé nové brány svého osobního vnímání. Užívej si každou chvíli, kdy ti energie skutečnosti ukazuje cestu k pravým hodnotám nitra a ty sám se stáváš svým vlastním majákem světla. Tvá moudrost se otevírá a ty se v ní učíš číst.

Více z této kategorie: Dualita versus skutečnost »