Výjimečná místa Země

leden 19, 2019

Havaj, ostrov Maui, planina s kostelem Huialoha

Marketa Selinijana Napsal(a) 

(Huialoha Church, Church Ruin, Maui, Hawaii)

Maui - ostrov uprostřed Tichého oceánu s působivou krajinou i historií. Jeho tvar připomíná ženu vystupující z moře a možná i proto na něm lze velmi zřetelně vnímat ženskou energii. Název Maui v překladu znamená Magický ostrov nebo Ostrov údolí. Není náhoda, že na ostrově žije podle oficiálních zdrojů 144 444 obyvatel. Připomíná ti toto číslo něco? Toto číslo hraje velice důležitou roli při vzestupu Země. Byl to počet obyvatel v pradávné Lemurii, ve kterých zůstala zachována lemurská jiskra a nyní je třeba tento počet probuzených pracovníků světla, aby bylo dosaženo vrcholu vzestupu.

Putování ostrovem nás zavedlo na místo, kam moc lidí nevstupuje. Vede na něj velmi krkolomná nezpevněná silnice. Pro dobrého řidiče to však není nic zvláštního.

Objevili jsme místo, které nás přitáhlo svou energií. Na tomto místě byly ruiny kláštera Huialoha. Z ruin moc k vidění není, jen jeden zachovalý oblouk a kousek zdi. O kousek dál je renovován kostelík, který ono místo uctívá.
Z celého místa dýchá mystická atmosféra. Měli jsme možnost zde prožít západ slunce a atmosféra se až zhmotňovala. Všude je magický klid, za zády máte nejvyšší horu ostrova, před sebou burácející oceán a bytosti nebe berou do rukou malířské štětce a malují oblohu.
Všechny bytosti, které tam jsou, se radují, že jste ono místo navštívili a vítají vás jejich vlastní ceremonií. Je to slavnost - slavnost při západu slunce.


Jedna z bytostí mě vyzvala, aby se na měkkou trávu položila a užívala si energii toho místa a pak začala s vyprávěním. Silou energie se celý svět kolem mne točil. :)

"Nacházíš se na místě, které bylo obřadním místem vysokých kněží Lemurie. Ten chrám jsou pozůstatky chrámu, který zde na stále stejném místě stavěli moudří z tohoto ostrova, aby zde uchovali vibrace, které tato krajina střeží. Z tohoto místa se spojovaly paprsky Země s jinými paprsky Havajských ostrovů a vytvářely půlměsíc, jehož odraz byl celistvým vysíláním o stavu Země pro další soustavy planet ve vesmíru. Energie, které se vysílaly, byly složené z barevných tónů, a z podobných tónů se skládají i některá z lidských jmen.
Bylo to místo, kde se každý týden dle cyklu Měsíce, pořádaly ceremonie na uctění vibrací, které Lady Gaia má. I ty jsi se těchto ceremonií někdy jako divák účastnila a znáš postup, jakým probíhají. A znají ho i ti, se kterými se scházíš, neb i ti někdy této akci přihlíželi. A oni nyní ví, zda sem patří a zda tuto energii znají.


Toto místo bylo mnohokráte napadeno nízkými silami duality a nikdy se ho nepodařilo dobít. Neb je chráněno magickým okem Melka Metatrona a jeho spojení se skutečností je tak silné, že ho nikdy nešlo pokořit. Tomuto místu totiž nikdy nevládl kněží nebo kněžka, která by sešla ze své cesty a nechala se zlákat dualitou k nízkým vibracím. Kněží na tomto místě byly vážení a ctění. Nebylo silnějších kněžích na tomto ostrově právě v tento čas - v dobách Lemurie, kdy v chrámu svítila zlatá hvězda a spojovala ostrov s vesmírem. A když se začala v okolí střídat dualita, chrám měnil své podoby a tvary stejně jako je měnili kněží.
V nejsilnějším období tohoto chrámu byl chrám pod ochranou zlatého kněžího a zlaté kněžky, kteří spolu střežili chrám v jeho harmonii. To právě v místech tohoto území se nachází křišťálové město, které bylo v dualitě vyzdviženo nad Zem, aby zachovalo své vysoké vibrace. Ačkoli nad zemí, tak silné spojení zůstává a to je energie, kterou na tomto místě cítíš. Vnímáš to jako návrat domů, jako spojení se s energií, kterou dobře znáš a znají ji i ti, kteří tento článek čtou. Srdce si vzpomínají a více míru proudí na Zemi. Více vděčnosti a lásky, která otevírá stále více lidských srdcí. Děkuji za to, že jsi vstoupila, děkuji za to, že jsi nevzdala cestu, která pro většinu lidí zůstává utajena. Děkuji lidem, kteří se na toto místo energeticky přenesou a my je díky tvým informacím budeme moci opět přivítat "doma".

S láskou Strážce tohoto místa."

.... nechť je tedy pro vás i toto místo inspirací alespoň k meditačnímu výletu.

 

Poznej krásy tohoto  místa:

 

Foto © Marketa Selinijana, www.arantia.cz